Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes hobbijai vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes hobbijai vannak a barátomnak és ez egyre jobban zavar?

Figyelt kérdés

Valahogy az elején nem tűnt ennyire fel, mert akkor sokat olvasott, de mostanában egyre gyerekesebb hobbik térnek vissza az életébe. Talán nem is a gyerekes a megfelelő szó, sokkal inkább a “fiús”.

Elkezdett megint legozni, állandóan játszanak xboxon a haverokkal. Most is azért panaszkodik, mert nem azt a legot kapta, amit kert karácsonyra. Én mondtam neki, hogy örüljön neki, úgyis kvara le van égve, eladja, legalább lesz belőle egy kis pénze.

Az én hobbijaim között is vannak csajosabb dolgok, de többnyire uniszex dolgokat szeretek csinálni és ezért könnyebb az én honbijaimba kapcsolódnia a barátomnak. Igyekeztem az o dolgait is kipróbálni, de egyszerűen nem kötnek le a videojátékok és legok. Mintha az o hobbijai csak neki szólnának, és kevés dolog van, amit közösen szeretünk. :/



2021. dec. 26. 17:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Inkább keresne magának valami rendes munkát, mert jelenleg rengeteg hitele van, és teljesen le van égve, a fizetése is kevesebb egy 100-assal, mint az enyém… ha o is 40 órát dolgozna és mellette sportolna heti 2-3x, nem unatkozna ennyire otthon, hogy a legozni akarjon szabadidejében. Legalábbis én ezt gondolom…


Egyedül talán a társasjáték, amit mindketten szeretünk egyébként, főleg a kooperativ-gondolkodos játékokat.

2021. dec. 26. 17:37
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de ha úgy érzed, ennyire semmi közös nincs bennetek, minek vagytok együtt? Ez az a helyzet, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz. A másikra nem kényszerítheted rá a saját érdeklődésedet, keress olyat, akivel tudsz közös programot szervezni.

Én imádom, hogy a párommal tudunk videójátékozni. Ha a legó nem lenne olyan cseszett drága, azt is imádnám, és ő is ellenne vele.

Amúgy neked nem az a bajod, hogy fiúsak a hobbijai, hanem hogy inkább otthonülősek, míg te mászkálós vagy. Én nő vagyok, de nem élvezném a te hobbijaid java részét.

2021. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Minek vagy olyan emberrel, akit ilyen szinten lenézel? Mert te színtisztán lenézed.
2021. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

Milyen LEGO?

Pl. az 500.000 Ft-os Millenium Falcon felnötteknek való "játékszer". Gyerek ki se tudja rakni.

Na persze ha Duploval játszik, az felvet bizonyos kérdéseket..

2021. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
13, nem nézem le, csak bosszant az egész, hogy nem vált munkahelyet, miközben nettó 200 a fizetése, van majdnem 2 Misi diákhitele, 1 Misi autóhitel és azt érzem, olyan dolgokra vesztegeti az idejét, amik őt nem építik. Én már most egy 100-assal többet keresek (és ez egy 65-tel növekedni fog az SZJA-mentesség miatt januártól), teszek félre az önálló életre, mert azért 1-2 éven belül jó lenne elköltözni itthonról… sőt akár hamarabb. És nulla hitelem van egyelőre, max lakásra fogok hitelt felvenni, de arra biztosan. Meg nyelvvizsgára tanulok, elem a szociális életem, itthon is csinálom a házi munka egy részét, és nekem ezek mellett valahogy egyáltalán nincs idom nekiállni legózni, valahogy sosem unatkozom. O neki pedig az a munkahelye maradt, amkt meg egyetem mellett is csinált, napi kb 4 óra munka… rengeteg szabadideje van… és nem értem, ennyi hitellel meg anyagi nehézséggel és kilátástalansággal miért nem foglalkozik inkább olyan dolgokkal, amik előre viszik ot egy jobb, könnyebb élet felé… akar anyagilag, akar egészségileg. Mindig mondom neki h a barátaival is találkozzanak, 2 utcára lakik konkrétan a legjobb haverja, de van h hónapokig nen is találkoznak, állandóan csak xboxon… nekem pl ez is elég fura.
2021. dec. 26. 17:47
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

Már bocs, de ne te döntsd már el a magaslóról, hogy neki mi a jó. Mégis kinek gondolod magad?

Abban igazad van, hogy gáz, hogy nem megy el teljesállásba dolgozni, ha amúgy nem tanul jelenleg, és pocsékul áll anyagilag.

De abban marhára nincs, hogy mivel tölti a szabadidejét. Nekem pl. a te hobbijaid nem tetszenek, nekem az állandó utazás, nem érdekelnek a sportok, max. itthon edzegetek, hogy ne hízzak el, de amúgy rühellem csinálni, a fürdőbe járás meg szerintem marha unalmas, sosem értettem. Sokkal szívesebben xboxoznék valamit a párommal, ezeknek is megvan ám a készségfejlesztő hatása, ahogy a legónak is. Jó lenne, ha tiszteletben tartanád, hogy nem mindenki te, és más embereknek más dolgok értékesek.

De mondom, abban igazad van, hogy marhára helyre kéne rázódnia anyagilag, és dolgozni. De ő egy felnőtt ember, te meg nem vagy az anyja.

Ott áll a lehetőség előtted, hogy szakíts, és keress egy olyan aktív életet élő, ambíciózus férfit magad mellé, amilyen te vagy. Ne vesztegesd egy olyan ember idejét, akit lenézel. Mert süt az irományodból az, hogy semmire sem tartod.

2021. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

8.


Éljen soká a bigottság, a 24 éves az csináljon csak "öreges" dolgokat, fényesítse az aktatáskáját, járjon el golfozni.

2021. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk azt nem teljesen értem hogy lesz abból 1-2 éven belül saját lakás ha a párod hirtelen leáll az xboxozással. Úgy gondolod ha most leáll az xboxozással akkor mostantól megkeresi a havi 2 millát, vagyis 2 év alatt összejön az 50 milla ami most a beugró kb egy másfélszobás lakásra Pesten?


Vagy inkább úgy érted álljon le az xbox-szal, kezdje el húzni az igát vmi multinál, rabszolgaként, és mondjuk reálisan 30-40 év múlva összejön a saját lakás? Vagy még reálisabban soha, hiszen a lakásárak gyorsabban nőnek mint a bérek?

2021. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%

47N vagyok

Legozom es pc jatszom

Pl WOW, MineCraft (szerveren a gyerekeimmel) Witcher, AssissinCreed, es hasonlo kalandjatekokat. De mondjuk a Maffia is jo volt vagy a Siberia ... Na jo volt egy kis GTA is meg NfS is ..


🤣


Atyaisten ... Aaszem en fiu vagyok inkabb !

2021. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
Úristen, ha ennyire idegesít, akkor lépj le. De olyan nőnek tűnsz, aki amúgy rohadtul önbizalomhiányos, és azzal imponál saját magának, hogy fog magának valami ide-oda pakolható faszit, aztán vele verseng, szóval még egy ideig nem fogsz lelépni, mert még véletlenül olyan pasi kerülne az utadba, aki mellett nem érezhetnéd magad valami emberfelettien remek embernek.
2021. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!