Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele tudtok szeretni akaratlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudtok szeretni akaratlanul valakibe?

Figyelt kérdés
Teszem azt itteni beszélgetés alapján. Csupán a betűkbe.

2021. dec. 28. 10:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen, minden csakis a fantáziádon múlik. Persze az kérdéses, hogy valójában kit is szeretsz, valószínűleg inkább a saját fantáziád szüleményét, mint a tényleges egyént.
2021. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki képes szavakba beleszeretni, az elég nevetséges és szomorú is egyben..
2021. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenbe bele lehet szeretni, de aki a szavakba teszi ezt, ott valami baj van az egyen kotodesevel. Bárki írhat bármit, szövegbe mi értelme beleszeretni? Aki képes erre, az nagyon vágyik a szeretetre és mindegy, kitől kapja, máris két kézzel nyúl érte. Én erre nem vagyok képes, de sokan mások igen. Én csak személyekbe és személyek tetteibe tudok beleszeretni.
2021. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Éreztem vonzalmat, de szerelmet nem.

N

2021. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
2021. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Írásban nem. Élőben annyival nehezebb, hogy ha közös társaságotok van, nehezebb kikerülni, ha érzed, hogy felkeltette az érdeklődésedet. De ha elég tudatos az ember, szerintem simán visszafordítható ez is az elején.
2021. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha eleve nem vagyok nyitott ilyesmire, mert kapcsolatban vagyok, akkor még személyesen sem. Tény, hogy szándékosan nem lehet szerelmesnek lenni, de azért ahhoz kell egy hajlandóság, hogy szerelmes legyél. Ha nem fantáziálgatsz valakiről és nem engeded magadhoz közel, nem leszel szerelmes, igen, ennyire rohadt egyszerű. Aki szerelmes lesz, az azt a bizonyos kaput szándékosan tartotta nyitva maga előtt.
2021. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekes egyébként, mert pár kérdéssel lejjebb ebben a témában pont az ellenkező válaszok születtek....
2021. dec. 28. 10:39
 9/31 anonim ***** válasza:
Javítsd ki de te ezt úgy érted, hogy ír valaki egy választ egy kérdéshez, és nagyon csíped a válaszát, magyarán rajongsz a válaszaiért, mert megkacagtat mindig, vagy privátba ismerkedsz vele, és chateltek, mert nem mindegy. Talán az előbbiből több képet látsz a személyiségéről, mint egy felszínes chatet követően, mivel több kérdésre ad több választ, ha ott a neve és nem anonim, ha anonim akkor csak írói stílus alapján tudod következtetni, de ugye az édes kevés, mert gyakran az ember tévedhet.
2021. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Igen, úgy. Ismeretlenül, pláne házasan és AKARATLANUL. Olvastam egy kérdést pár sorral lejjebb.

Ezért tettem ezt fel. Ott a válaszolók nagy többsége kiállt az mellett, hogy igen lehet AKARATLANUL és házasan kvázi véletlenül komolyabb érzelmeket táplálni valaki iránt. Ezért voltam kíváncsi erre hogy valójában ki hogy látja.

2021. dec. 28. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!