Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele tudtok szeretni akaratlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudtok szeretni akaratlanul valakibe?

Figyelt kérdés
Teszem azt itteni beszélgetés alapján. Csupán a betűkbe.

2021. dec. 28. 10:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Amúgy itt van egy olyan kérdező akiért a gyk női és férfi tagjai legalább a háromnegyede rajongva csípi bár a válaszaiknál érződik ah jaj már megint te, de ha nem ír kérdést hosszabb ideig akkor meg mindenki hiányolja hogy hova tűnt 44f. :D


Az írói stílusa igen gyakran változik, egy időben a hős szerelmes lovag stílusú, aztán a macskakergetős kiskölyök stílusú volt, aztán az olasz alfa arany lánccal, majd elővette a francia rendezvous, volt covboy is "fehér lovon", majd nagyot változott és szinte minden irományában ott volt az a bizonyos csúcs. Kíváncsi vagyok legközelebb melyik ország férfi emberét testesíti meg. De egy dolog szinte mindig jellemző rá, hogy szinte alig válaszol a kérdésén kívül a rajongó tábor válaszaira. Egyszer nem bírta ki mikor már másodjára írtuk hogy nem az igazi 44f, akkor linkelt egy kérdést, amit elvileg ő írt.


Amúgy én azt is simán el tudom képzelni hogy vagy színész vagy valamilyen híres ember tesztelgeti a jó népet című kérdések, de valószínűleg csak egy unatkozó valaki aki lehet középiskolai fiatal, de hogy ki hát passz, de igazán amúgy is a vicces kérdéseiért rajong a gyk. Ha csinálna magának anonim blogot 44f márkával biztos lennének bőven követői. Ezt nevezik digitális marketingnek. :D

2021. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#11-es ezt biztos ide akartad? :D
2021. dec. 28. 10:56
 13/31 anonim ***** válasza:
Ja hogy te is házas vagy. Figyi a plátói rajongással nincs semmi probléma, addig míg nem kezdesz el olyan érzéseket táplálni az anonim kérdező vagy válaszoló iránt amit szerelemnek neveznek. Ez legyünk öszinték nem szerelem, csak hu ennek a pasinak csajnak milyen jó stílusa van, milyen bolcs típusú rajongás. Azért a szerelemhez ettől több kell, ha azt is érzed, akkor is csak idealizálod.
2021. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12-es igen, ez frappáns példa kérdésed megválaszolására, szerintem több nő rajong ezért a rejtélyes emberért, és biztos hogy ez a kérdező a valóságban nem ilyen. Színészkedik a kérdései mögé rejtőzve.
2021. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

#13 igen házas vagyok. A kérdés nem rólam szól. Mint mondtam, pár sorral lejjebb vagy egy hasonló téma amire a nagy többség habzó szájjal ugrott.

Én pedig nem értem hogy lehet valakibe beleszeretni vagy "komolyabb érzelmeket" táplálni betűkön keresztül.

Erre lennék kíváncsi.

2021. dec. 28. 10:59
 16/31 A kérdező kommentje:
#14-es a kérdés nem a 44F-ről szól. Ő amúgy is a gyk bennfentes provokátora. :)
2021. dec. 28. 11:00
 17/31 anonim ***** válasza:

16-os nem róla szól, de írtam egy példát, van aki elalél tőle és tuti biztos van aki titkon érzelmeket is táplál irtánta a nagy dumája miatt. Én speciel nem, olyan mint a kaméleon, de amugy vicces jókat szoktam bizonyos kérdésein kacagni, de azok még a régi kérdései.


Nem hiszem hogy egy házas ember beleszeretne egy képernyő betűbe, de ha igen ott már nagyon bölcs és mély gondolatokat kell olvasnia magyarán ugyanolyan gondolkodásúnak kell lennie, de még ez sem feltételezi ezt az érzést, mert a barátok is hasonlóak, ott kell valami megfoghatatlan, láthatatlan szikrának lennie, hogy ez valósan szerelem érzés legyen, de mint írtam ez nagyon de nagyon de nagyon ritka, inkább a többség csak idealizál, és a házassága is válságban van vagy nem tud róla és nem monogám típus, vagy nem az igazi aki mellette van, mert ha mellette képes másba beleszeretni az nem is szerelem.

2021. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Magyarán én nem hiszek ilyesmibe, hogy egy házas ember beleszeret egy nagy csomag anonim betű mögé rejtett személyiségbe bölcs gondolatait olvasva. 17-es vagyok. Szimplán csak csípik.
2021. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Figyi ha már valamire azt mondják kacagva olvasva kedvesen jó értelemben, hogy "Hülye!", az már rajongás. :D Tudjuk, hogy provokátor amúgy.
2021. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

15-ös és 16-os válaszod így vicces lett. Nem rólad szól, nem róla szól. :D


Tudom, hogy csak általánosságban beszélünk. Nyugi! :D

2021. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!