Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele tudtok szeretni akaratlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudtok szeretni akaratlanul valakibe?

Figyelt kérdés
Teszem azt itteni beszélgetés alapján. Csupán a betűkbe.

2021. dec. 28. 10:01
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Tényleg nem.... ha érdekel elküldöm az ominózus kérdést, csak nem akarok reklámot csinálni neki. :)
2021. dec. 28. 11:18
 22/31 anonim ***** válasza:
Linkeld már be azt a kérdést, mert én nem találkoztam vele. Nem tudom mit értesz habzó szájon.
2021. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ugyan a gyk-n mindenki akaratlanul reklámot csinál a másiknak, ugyhogy nyugodtan linkeld. :D
2021. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
51%
Még nem olvastam el minden választ, a második oldalig jutottam, de a kérdés az nem arról szól amiről te kérdezted az itt lévőket. A kérdés privát beszélgetésre irányul, és többen írták is a személyes találkozást. Nagy többség ugyanazt írta, mint én csak bunkón, az az ominozus gyönyörű feleséges egy gyermekes férj, khm, hát azért a válaszai is több mindent elárulnak a személyiségéről, pl. azt hogy nem tudja elfogadni a másik ellenvéleményét, vagy hogy létezhet ilyen is, hogy szerelembe esnek írott szó alapján, de az valószínűleg régi korokba fordult elő csak. Nem egy film is valószínűleg igaz történetek alapján írták,pl. az iskolai projekt keretén belül levelező társ, és egész gyerekkoruktól leveleznek, és mindkettő a barátja képét küldte el egymásnak, és mikor találkoznak akkor is egymáshoz vonzódnak tudtukon kívül, nem a kamu kép alapján a barátjukba, de ugye a barátok meg egymással jönnek össze. De ezek hosszabb levelezgetések, nem olvas egy kérdés alatt lévő válasz,és már cupido be is lőtte a szerelem érzését nála. Ilyen maximum 0,0001%, olyan mint a lottó legdrágább főnyereménye, és tuti biztos,hogy egyik sem házas, sem foglalt. De majd elolvasom mindet.
2021. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

* De ezek hosszabb levelezgetések, nem, olvas egy kérdés alatt lévő választ,és már cupido be is lőtte a szerelem érzését nála.


24-es vagyok. De a véleményem hogy betűkbe szimplán nem lehet beleszeretni, én is így neveztem, de az a válaszoló bunkón válaszolgat,lenézően.


Sőt kép alapján se lehet a másikba beleszeretni, sőt olyan "csúcs" típusú chat alapján se, az amúgy sem arról szól, ezek mind kevesek ahhoz. A szerelem nem ez. A szerelemhez azért kell több minden, egy képen nem látja a gesztusait, az embert valójában. Egy kép, vagy több kép lehet csalóka is, pl. ha valaki kikunyizz képet, és a ,másik nem akarja, akkor már nem az a másik teljes valóját látja, hanem a saját idealizált vágyait vetíti ki arra a másikra. Ez ugyanígy vonatkozik a betűkre is. Nincs közös élmény se, se közös együtt töltött idő, se közös program, közös bajtársiassággal megélt átmászom a lengő hídon típusú élmények, magyarán a szerelemnek szüksége van az elmélyüléshez közös élményre is.

2021. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%
Hosszasabb, több hónapos levelezés alatt előfordult már, hogy kialakult egy erős és tartós szimpátia, de szerelemhez azért nagyon kevés egy netes beszélgetés ha az csak írásos. Legalább videóhívás kell, hogy lássuk, halljuk a másikat. A hangját, a gesztusait...Hogy ne mi képzeljük ezeket a másik szavai mellé.
2021. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26-os jól példázza, de amúgy volt aki fiatalon érzett így és később cikinek tartotta. Annak aki ezt írta, ne érezze magát emiatt kellemetlenül, akkor még nem tudtad mi az hogy idealizálás, és akkor még újdonság volt a netes levelezés. Újdonság is tud rajongást kiváltani az emberből, és szerelem érzésével összekeverni az idealizálást. Vigasztaljon az, hogy most már bolcsen meg tudod előzni másnál az idealizálását, és így máris értékes tudas birtokaban vagy, amivel segíteni tudsz még naív embereknek.
2021. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Na elolvastam mindent, én pl. akaratlanul taszítónak és iritálónak találom azt a válaszolót, aki bunkón bizonygatja ennek ellenkezőjét, és kivetíti saját magát a másikra, és a gyönyörű feleségével példálózik, az ilyen szerintem azt hiszi hogy ő a Jani,és majd még jobban belerúghat a másikba, mert hogy bibi neki gyönyörű felesége van, annak aki meg akaratlanul beleszeretett a másikba az meg debil.


Amugy pl. én nem tagadom, hogy létezhet ilyen, de nem házasemberek esetében, illetve házas emberek esetében az ilyen ami nem a vágyak kielégítéséről szól, hanem ténylegesen érzelmekről, magyarán szerelemről, az szerintem ritka, nem mindennapi, de attól még létezhet, de én nem hiszek benne, de akkor a házas ember nem az igazival van együtt, vagy nem monogám.


Volt egy válaszoló, aki írta, hogy nem neten hanem élőben szeret bele a másikba az ember, ami igaz is, de régebben mikor még nem a szexista irány lepte el a chat oldalakat és lehetne sorolni, nos nekem is a csoporttársam a férjét netten ismerte meg, szóval amit ott írnak az is manapság már részben igaz a digitalizáció és a világ gyors elérése óta és sajnos a perverz emberek megjelenése óta.


De visszatérve a csopitársam boldog feleség volt akkor is már mikor a fősulit kezdte, és mikor kézen fogva sétáltak a férjével mindenki azt gondolta volna hogy a barátja. Egyszer mesélte, hogy ők nem személyesen találkoztak, hanem neten talán egy chat oldalon vagy egy játék oldalon már nem tudom, de később találkoztak.

2021. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
De amúgy az a kérdés a titkos beszélgetésről szól, nem arról, hogy egy házas ember beleszerelmesedett egy kérdés alatti kommentbe.
2021. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Oh bocs lefelejtettem az akaratlanul kulcsszót.


beleszerelmesedett akaratlanul


29-es vagyok.

2021. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!