Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt képes ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt képes ennyit megtenni a párom?

Figyelt kérdés

Amikor nálunk van a párom, gyakran elszokott menni a KFC-be, vagy a plázába kínaiért, vagy a boltba valamilyen nassolni valóért stb. (nem kövér, csak a hétvégén van valamelyik nap a cheat napja) :D


Sajnos apukámnak van egy olyan rossz szokása, hogy mindig mielőtt a párom elindul, megkérdezem tőle, hogy kell-e neki valami, ilyenkor nem kér semmit, ellenben amikor a párom már hazafele ül a kocsiban, mindig eszébe jut valami, amiért vissza kell küldeni a páromat.


Most hétvégén a KFC-ből jött vissza a párom, már ült a beindított kocsiban, hogy visszajöjjön, amikor szóltam neki, hogy mégis kéne valami apukámnak is a KFC-ből, Ő pedig teljesen kiakadt, hogy nem igaz, hogy mindig el kell ezt játszani, hogy minden egyes alkalommal vissza kell fordulnom vagy mennem, nem hiszi el, hogy valami 20 perce rohadtul nem kellett, most pedig anélkül vissza se menjek.


Teljesen kiakadt, és nem ment vissza, merthogy őt ne nézzék hülyének, hogy folyamatosan minden alkalommal vissza van küldve valamiért.


Megértem a párom véleményét is, ennek ellenére hazaküldtem, mert nem akartam, hogy feszültség legyen miatta, nem lett volna egyszerűbb visszamenni abba a hülye KFC-be, az helyett, hogy kiakad, meg veszeked velem egy olyan dolog miatt amiről én nem tehetek?


2021. dec. 29. 13:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul látod, igenis tehetsz róla. Ha apukád utólag kér valamit, akkor megmondhatod neki, hogy máskor indulás előtt adja le a kívánságlistát.
2021. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De gondolom ha a saját apja kérte volna akkor 10-ből 10x visszamenne.
2021. dec. 29. 13:48
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan akadt ki. Az ember egyszer-kétszer még visszafordul megvenni. Harmadszorra már húzza a száját. A tizedik alkalommal elküld mindenkit a picsàba és nem fordul vissza. Édesapád nem direkt ugráltatja a párodat?


Mondjuk én megoldottam volna annyival, hogy fel sem veszem már a telefont amíg nem érek vissza. Nézzenek mást csicskának.

2021. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hazaküldted? Nem tűnt fel, hogy apád viselkedik 5 évesként? Neki kellett volna megmondani, hogy állítsa le magát!
2021. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A saját apjának talán, de más apjának miért tenne ilyet?
2021. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ti együtt életek a szüleiddel?

Hány évesek vagytok, hogy az apukád mindig a párodat kéri meg valamire?

Nálatok még nem történt meg a "leválás" a szülőkről (oda-vissza)?

Ha a te apádnak kell valami, akkor old meg neki te, mert te vagy a gyereke, vagy oldja meg saját magának!

Az én szüleim még soha nem ugráltatták sem az én páromat, sem a testvéremét.

2021. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hazaküldtem, mert ha annyira fontos lennék neki, akkor visszament volna, mivel ezzel elkerülhetett volna egy konfliktust egy nekem fontos személlyel (az apámmal), de azzal, hogy nem ment vissza, és nem érdekelte, hogy ebből lesz vita vagy sem, azt gondolom, hogy már nem is vagyok számára olyan fontos mint azt mondja.
2021. dec. 29. 13:56
 8/32 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok, a párom 22, mind a ketten még egyetemen tanulunk, én is megoldottam volna, de nekem nincs jogosítványom, és azért mert valaki gyerekesen viselkedik, nem kell a páromnak is úgy viselkedni.
2021. dec. 29. 13:57
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis vagy
2021. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak adok igazat.

Eleve ő megy el ételért (a kérdés alapján úgy értelmeztem, hogy ő megy el gyakrabban), előre tudjátok, hogy megy, tudjátok, hogy hova megy, és mégis hazafele menet külditek vissza, mert édesapád képtelen időben kitalálni, hogy mit szeretne.

Aztán te se vagy semmi, hogy őt küldöd haza, holott ő semmi rosszat nem csinált, sőt, szívességet tesz nektek. Biztosítalak felőle, hogy az is idegesítené, ha a saját apja viselkedne így, de nehogy már úgy kelljen törődnie a te apáddal, mint a sajátjával.

A helyében fel se vettem volna a telefont, hanem visszaérkeztem volna, békésen megettem volna az ételemet, amíg ti morgolódtok, mert apád nem tud előre gondolkozni. Egyébként bennem az is felmerült, hogy szándékosan ugráltatja és szivatja a párod, ennyire életképtelen csak nem lehet...

A párod helyében többet a sarki ABC-be nem mennék le miattatok.

26/N

2021. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!