Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt képes ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt képes ennyit megtenni a párom?

Figyelt kérdés

Amikor nálunk van a párom, gyakran elszokott menni a KFC-be, vagy a plázába kínaiért, vagy a boltba valamilyen nassolni valóért stb. (nem kövér, csak a hétvégén van valamelyik nap a cheat napja) :D


Sajnos apukámnak van egy olyan rossz szokása, hogy mindig mielőtt a párom elindul, megkérdezem tőle, hogy kell-e neki valami, ilyenkor nem kér semmit, ellenben amikor a párom már hazafele ül a kocsiban, mindig eszébe jut valami, amiért vissza kell küldeni a páromat.


Most hétvégén a KFC-ből jött vissza a párom, már ült a beindított kocsiban, hogy visszajöjjön, amikor szóltam neki, hogy mégis kéne valami apukámnak is a KFC-ből, Ő pedig teljesen kiakadt, hogy nem igaz, hogy mindig el kell ezt játszani, hogy minden egyes alkalommal vissza kell fordulnom vagy mennem, nem hiszi el, hogy valami 20 perce rohadtul nem kellett, most pedig anélkül vissza se menjek.


Teljesen kiakadt, és nem ment vissza, merthogy őt ne nézzék hülyének, hogy folyamatosan minden alkalommal vissza van küldve valamiért.


Megértem a párom véleményét is, ennek ellenére hazaküldtem, mert nem akartam, hogy feszültség legyen miatta, nem lett volna egyszerűbb visszamenni abba a hülye KFC-be, az helyett, hogy kiakad, meg veszeked velem egy olyan dolog miatt amiről én nem tehetek?


2021. dec. 29. 13:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a párod helyébe. Átmentek hozzájuk, te leugrasz a boltba. Amikor visszaérsz, az anyja újra elküld, hogy mégis kéne neki valami. És ezt rendszeresen eljátssza. Te örömmel fordulsz vissza 10. alkalommal is? Nem éreznéd magad ugráltatva?
2021. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak van igaza, neked kellene leszakadni a szülőktől.
2021. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Te se meg az apád se normális. Csicskáztasson apád mást. Igaza van a párodnak.
2021. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

7-es, te hülye vagy bocs.

Érvelsz, hogy neked ehhez közöd, miért veszekszik veled a párod, a 7-es kommenteddel konkrétan meg előadod, hogy ez IGENIS RÓLAD SZÓL. Nem, kisasszony, ez nem rólad szól, hanem apuci legyen megnevelve, hogy kérjem időben valamit ha akar.

Ilyenkor hàtra kell lépni, megmondani apádnak, hogy máskor döntse el időben és ha nem tetszik menjen el maga.

2021. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
97%

#7 Szerintem meg neked nem elég fontos a párod, hogy vállald érte a konfliktust az apáddal.


Ami elvárható volt tőle, azt megtette. Többedik alkalom után tagadta meg, hogy visszamenjen. Nehogy már ő legyen a szemét.


Szakíts vele, keress egy papucsot, neki meg lesz lehetősége normálisan gondolkodó felnőttek közé kerülni.

2021. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne a párodat zsarolgasd ilyenekkel, hogy nem vagy neki elèg fontos, hanem apádat, hogyha igazán fontos vagy neki és nem akarja tönkrebszni a kapcsolatodat, akkor szedje össze magát, és viselkedjen felnőttként.
2021. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tud annyit megtenni apád, hogy időben összeszedi, mit akar, ha már elmennek neki érte? Igenis igaza van párodnak. Nem szórakozunk más idejével, mert azt soha nem kapja vissza. És nem, én a saját apámnak sem rohangálnék ilyen szituban. És nem elméletileg, ugyanis az én apám is imádja eljátszani az 5 éves elkényeztetett kiskölyköt, és mindenkinek elege is van belőle.
2021. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ironikus, hogy ezt írod, mert ha neked fontos lett volna, hogy elkerüljetek egy konfliktust és hogy apád azt egye, amit szeretne, akkor te magad elmész a KFC-be. Van busz, van villamos, van metró, hajrá. Ehelyett sokadjára is a párodat ugráltatod, aki már így is nektek tesz szívességet. Az a helyzet, hogy te vagy az, aki semmibe veszi a párját, hiszen te ugráltatod, majd neked (és apádnak) áll feljebb, amikor nem hajlandó sokadjára is eleget tenni az utólagos kéregetésnek. Te vagy az, aki nem áll ki a párja mellett.


A srác helyében dobnálak (szerintem hamarosan ő is megteszi), mert egyszerűen nem érhetsz annyit, hogy szolgaként kezeljétek.

26/N

2021. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem csoda ha párod begurul, igaza is van.

Te meg egy hisztis liba vagy!

2021. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te ritka hü.ye vagy már bocs! Itt látszik meg,hogy a diploma nagyon nem egyenlő az ésszel!
2021. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!