Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatnátok, ha ilyen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok, ha ilyen lenne a “barátotok”?

Figyelt kérdés

Összejárok egy fiúval már 2 hónapja, és emellett randizgatunk is. Viszont úgy érzem illetlenül viselkedik velem, megalázva érzem magam. 2 hónap alatt kicsit bele is szerelmesedtem a pasiba. Nem rég egy barátnőmet dicsérte nekem, hogy milyen jól néz ki, illetve hogy megdugná (persze valamennyire szebb szavakkal, de ez a lényege). Aztán volt olyan is, hogy épp egy nagy társasággal voltunk kocsmázni, majd egy haver a “barátomnak” mutatott egy szexi képet egy csajról, de úgy, hogy én ne lássam meg. Aztán ami miatt meg teljesen kiakadtam, hogy szilveszteri bulin egy másik barátnőmmel társalogtunk, és amikor elment tőlünk, a barátom rajta meresztgette a szemét, és beszólta hangosan, hogy de jó segge van.

Nyilván a buli közepén nem rendeztem vitát, hazajöttem, de most azon gondolkozok, hogy ez annyira megalázó volt számomra, hogy teljesen kiábrándultam, és elment a kedvem is tőle, és még a szexkapcsolat sem működne. Ti mit tennétek a helyemben? Lenne ebből még valami, vagy engedjem el?


2022. jan. 1. 05:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, nem kérdés, hogy ezt a taplót érdemes kidobni. Sokkal jobbat érdemelsz!
2022. jan. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kicsit megalázó. Üríteni kb. jó voltál neki semmi több. Te meg oda voltál érte ezek szerint.

Engedd el, őt úgysem fogja különösebben meghatni.

2022. jan. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy engeded el. Írod, hogy taplón, illetlenül viselkedik veled, de beleszerelmesedtél. Mibe? A faszába? Vagy hogy semmibe néz?
2022. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért hagyod, hogy kihasználjon? Ez nem a barátod, hanem a szex partnered, akivel ahogy te is írtad összejártok. Persze, hogy így viselkedik, hisz ez nem egy párkapcsolat amiben lennének korlátok,szabályok. Lányok ezt ne engedjétek a pasiknak, hogy csak használjanak, mert te sérülsz ebben csak.
2022. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy az ellenkező nem tagjai is képesek ilyenre. Velem egy csaj csinálta ezt közel fél évig. Beleszerelmesedtem és utána csak szenvedtem amikor vele voltam, pláne amikor más pasikról álmodozott.
2022. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát összejár ☝️ ezzel.

Mások meg azon feszengenek h nincs ház kocsi hát h legyenek elegek a nőknek. Iiiiiiiigy ☝️☝️☝️☝️😆

2022. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
A nők miért hazudják, hogy nekik nem a rosszfiúk jönnek be?
2022. jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert érzelmileg arra vágynak amit a mesékben látnak, viszont azzal szexelni..a-aaa az kizárt..hát hogyan? Az nem szexi :D
2022. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem gondolnám hogy a pasi szerelmes belém, se azt hogy mi egy pár lennénk.

Nagyon hamar elengednem. Menjen akihez akar. Kinottem már az ilyenekből.

2022. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szex kapcsolat, ahhoz nem kell tisztel is, csak dugni járatok össze. Gondolom, azért visz el randizni, mert már felemelted érte a hangod, hogy ha meg akar tartani, akkor progizzatok is.

Nem vagytok együtt, azt csinál, amit akar.

Te meg mivel elviseled, nyilván meg is csinalja.

2022. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!