Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szereti a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a másikat miért alázza mindíg?

Figyelt kérdés

Azt mondja a párom hogy szeret.

Talán még eleinte el is hittem neki.

Sokszor beszél velem csúnyán mondhatni aláz néha testileg is bánt. Csúnyán beszél hisztizik dolgokon. Nincs beleszólásom lassan már semmibe mert akkor nem tetszik neki ha nem az van amit ő kigondolt.

Régen nem volt ilyen ezért is szerettem bele. De sajnos mára már jobb szeretek nélküle lenni. Még telefonon sem szeretek vele beszélni.

Mi történhetett? Nem is merem megkérdezni mert abból is csak a vita van.


2022. jan. 1. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem van ilyen nőm. Kitalálja hogy legalább 10 ember mit akar majd ha kiderül hogy nem ezt akarják akkor ordít hogy de mindenki ezt akarta és meghazudtoltuk.
2022. jan. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ebben így első olvasatra nincs szeretet, sem egy alap emberi méltósággal kapcsolatos tisztelet.
2022. jan. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem szeret. Mondani bármit lehet,a tettei bizonyítják milyen ember
2022. jan. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem szeret. Ennyi.
2022. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se szeret, a cselekedetei egyáltalán nem azt mutatják. Mondani bármit lehet, másodlagos.
2022. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
"Azt mondja a párom hogy szeret." Nem tudom hány éves vagy, de felénk ezt hívják hazugságnak. Kizárólag a tettek számítanak. MINDIG. Ezt úgy épeszű ember 20 éves korára felfogja..
2022. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne a szavaira adj, hanem a tetteire. Bárki bármit mondhat.


A kapcsolat elején, amíg be kell vágódni, mindenki a szebbik énjét mutatja

2022. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló volt idő után. Azóta szerencsére meg tudtuk oldani megbeszéltük és ultimátumot kapott, azóta összeköltöztünk és van egy kisfiunk is. Hogy érted, hogy bánt testileg? Írhatsz privatban is. Remélem megoldódik köztetek is. 29l
2022. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig muszaly lesz megkérdezned tőle, hogy mi baja mert a gondolataiba nem látsz bele.
2022. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9esnek igaza van.


Mióta vagytok együtt? Konkrétumot nem írtál 2honapja vagy 2eve?

2022. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!