Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól kezdhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kezdhet aggódni egy nő a "fitalabbra cserélés" jelensége miatt?

Figyelt kérdés
Egy 25 évest lecserélhetnek egy 16-18 évesre? Vagy a következő 5 éven belül számítania kell rá?

2022. jan. 4. 14:51
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem aggódtam emiatt, és nem is cseréltek le. Ez akkor szokott előfordulni, ha valaki csak egy mutogatni való dísztárgynak tartja a nőt, akit, mint a menő autóját, 2-3 évente újra cseréli. Aki társat vesz maga mellé, az nem tervezi lecserélni, hacsak nem okoz neki csalódást. Sok múlik rajtunk, nőkön, igazi társaknak kell lennünk, jóban és rosszban egyaránt.

N

2022. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Férfiak írjanak már, én tudom, hogy a nők hajlamosak ilyen cukormázas hülyeségeket bemagyarázni maguknak. Attól ugyanúgy csalnak/csalni fognak benneteket.
2022. jan. 4. 15:15
 13/59 anonim ***** válasza:
97%

Ez a pasitól függ. Normális férfiak mellett soha nem kell ilyenen aggódni.

Komplexusos, soft-pedo pasi mellett 25 évesen már érdemes készülni a cserére.

2022. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
"Normális férfi" = minden férfi 30-40-50 évesen. Oké
2022. jan. 4. 15:20
 15/59 anonim ***** válasza:
98%

12 Tudjuk, hogy te az a hülye incel vagy, aki szerint a 23 éves nők már vénasszonyok.A férfiakat ugyanúgy elhagyják, megcsalják, ezt nem csak a nők szenvedik el.


Mondok mást, amitől agyvérzést kapsz lehet.Ismeretségi körömből:

férfitől elvált a nála fiatalabb felesége(😱), majd a férfi nagy sokára összeszedett egy magánál 10 évvel idősebb nőt.

A nő pedig egy magánál 13 évvel fiatalabb pasit.

Egyik ismerős párnál a nő 5 évvel volt öregebb, elvált a férjétől.

Másik házaspár egy idősek voltak, a nő elvált a férjétől.A férfi ugyanolyan idős nőt talált, mint ő maga.Sorolhatnám a valós példákat estig.

Azokról már szó se essen, akik együtt maradtak, és le sem szarnak másokat magukon kívül.

2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
De gondolom te se férfi vagy. Nem tudom mi nem érthető azon, hogy férfiak írjanak.
2022. jan. 4. 15:28
 17/59 anonim ***** válasza:
98%
Aki olyan ferfit valasztott, aki erteknek tartja a kapcsolatukat, annak nem kell aggodnia. Aki nem, annak pedig mindegy hany eves, barmikor johet a palfordulas.
2022. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
97%
12# Nem tudom miről beszélsz. Az összes pasim mind szerelmesek voltak belém, és mindet én cseréltem le. El sem tudom képzelni milyen az, ha elhagynak. Ettől függetlenül biztos vannak nők akiket elhagytak, de korántsem annyi amennyit te gondolsz. Fele fele arány lehet, annak ellenére, hogy én egyet sem ismerek a környezetemben.
2022. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
23%

Ferfi vagyok. Ha a no ertekes (nem hulladek plaza cica telefonnyomkodo idiota stb) es nem hagyja el magat vagyis nem hizik 150 kilora akkor soha.

Csak sajnos ma mar ilyen nagyok keves van, a tobbsege hulaldek telefonnyomkodo foleg Budapesten.

2022. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
86%

Csak akkor kell emiatt aggódnia, ha olyat választott maga mellé, akit meg kellett volna inkább reptetnie.


Vagy ha szándékosan leamortizálja magát.


Az öregedés önmagában nem nagy ügy, főleg ha együtt öregedtek. Normális lelki világú ember a korabelit keresi és abban látja a partnert, az az igazság...


Az öregedés önmagában nem kiábrándító, az igénytelenség és az önrombolás viszont adhat okot arra, hogy drasztikusan rossz irányba változz és a kutyának se legyen kedve hozzáérni és koszos, dagadt, fogatlan valamihez, mikor egy karcsú, igényes emberre mondott igent. Azért szerintem ennek van egy határa, de persze van, aki ezt is le tudja gyűrni magában.

2022. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!