Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól kezdhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kezdhet aggódni egy nő a "fitalabbra cserélés" jelensége miatt?

Figyelt kérdés
Egy 25 évest lecserélhetnek egy 16-18 évesre? Vagy a következő 5 éven belül számítania kell rá?

2022. jan. 4. 14:51
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
0%
előfordulhat ilyen negatív tapasztalat elméletben és sajnos gyakorlatban is, bár az én ismertségi körömben nem sok ilyennel találkoztam (szerencsére). szerintem sajnos a legtöbb bartnő/asszony/feleség lecserélés 40 felett kezdődik, de 30 felett is előfordulhat, de nem annyira. De ezt csak én gondolom, 30-ig fiatalos kinézetű a nő. Egy pár éve már annak, hogy egy 50+-os nőt cserélt le szintúgy 50+-os férje egy 20-as nőre és már közös gyerekük is van. attól még, hogy nem látjuk, halljuk a közvetlen környezetünkben ezt a problémát, elő szokott fordulni. sok az olyan fickó, akinek csak a fiatal pipi hús kell, nem a rágós csirke :( (nő voltam én is, 30-as).
2022. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
98%

36# "Tini mellett nem rúgtok labdába"

Mondja ezt az, akinek soha nem volt se kölke se verebe, nőt életében nem taperolt mert nem volt rá lehetősége szimplán mert egy lúzer.

De azért osztja itt az észt hogy ki mikortól kell, vagy nem kell az ellenkező nemnek.

Ha lenne egy csöpp kis eszed, akkor tudhatnád, hogy egy nőnek minden korban van/lenne pasija, ha ő azt úgy akarja.

40-es nőként köszi, de nem panaszkodom. Mindig volt pasim, és most is van.

Úgyhogy kapd össze magad, hogy hihető is legyen a trollkodásod, ha már úgyis unatkozol a végtelen magányban.

2022. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
97%

"Egy tini mellett nem rúgtok labdába."


Az az alapvető probléma, hogy azt hiszed, szükségünk van egy olyan férfira, aki egy tinivel versenyeztet.


Rengeteg férfi vágyik korabeli nőre és nem csak a tinilányoknak vannak idősebbel fantáziái,hanem a fiatalabb fiúknak is (okkal létezik a milf fogalom).


Szóval hol a probléma? Lehet, hogy azért nem értem, mert huszonéves vagyok, de személy szerint nem akarok már bevágódni sem a tinifiúknál, sem szellemileg fejletlen férfiaknál, így annyira nem okoz csorbát az önbizalmamban, ha ők egy tinilányt preferálnak mellettem. Más a célközönségünk, papi. Gyakorlatilag olyan, mintha azt mondanád, hogy mennyire probléma nekem, hogy az idős nénik vagy az afrikai bennszülöttek kire cserélnének. Hol érdekel? Úgysem velük állok össze.

2022. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nem értem, most minden 50-es feszes 20-asokat kúrogat, máskor meg még a legrondább, legdagadtabb nőnek is jut Henry Cavill.


Ma melyik az igaz?

2022. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
97%

"Egy tini mellett nem rúgtok labdába."


Te hány éves vagy, és milyen korú nőnél jártál eddig sikerrel?

2022. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
97%

"Egy tini mellett nem rúgtok labdába."


Nálam meg az olyan férfiak nem rúgnak labdába, akik ott tartanak az életben 25, 30, 40 éves kor felett, hogy potenciális partnert látnak egy tiniben.

2022. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
98%
Anyádat mikor cserélte le a fater?
2022. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
97%
Napi idős nőkért "aggódó" kérdés pipa. Olyan szánalmas.
2022. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%
Normális emberek nem használati tárgyként cserélgetik a párjukat. Eszükbe nem jut ilyesmi, hiszen mindannyian megöregszünk, ez természetes folyamat. Ahol ilyen felmerül, mint reális félelem, az nem párkapcsolat.
2022. jan. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
94%
Állítólag Tisza Kata: Egyedül című könyve az öregedésről tök jó. Ma megyek fogbeültetésre. 49f
2022. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!