Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól kezdhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kezdhet aggódni egy nő a "fitalabbra cserélés" jelensége miatt?

Figyelt kérdés
Egy 25 évest lecserélhetnek egy 16-18 évesre? Vagy a következő 5 éven belül számítania kell rá?

2022. jan. 4. 14:51
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
84%

"Akiket ismerek idősebb nőket mindet megcsalták vagy el is hagyták"


Az általam ismert elvált nők 80%-a pedig magától vágta ki a kedves urát, aki gyakran még utána is koslatott utána. Csak az ilyen anyaszörnné dagadt monstrumok mellől látok félrekacsintgatni embereket, de őszintén, azt meg tudom érteni.

2022. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

És azok az elvált 80%-os nők mind megcsalás miatt vágta ki az urát azt tedd hozzá.


De szerintem itt egy nő írogatja sorab a kommenteket, akit megcsalt vagy lecserélt egy fiatalabbra a férje és marja a lelkecskéjét ez a kérdés. Mert én nem hiszem el hogy ennyi fogyatékos nő van az oldalon aki nem fogja hogy ne írjon mert férfiak válaszát várom.


T

2022. jan. 4. 15:44
 23/59 anonim ***** válasza:
93%
40 felett sok nő tart fiatal szeretőt a puhos, impotens fèrje mellett, inkább a fèrfiaknak kell aggódni a koruk miatt.
2022. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
98%
23 Te vagy egy fogyatékos nyomorék incel, aki nem tudja felfogni, hogy a kutyának nem kell.Valamint azt sem, hogy sem te, sem a férfiak többsége nem vagytok olyan pozícióban, hogy válogathassatok.
2022. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
12%
Ameddig feszes, sztem addig, ez mindenkinél más. Illetve az ilyen kiégett férfiak a naív lányokat imádják, mert azoknak nem kell sok, hogy felnézzenek egy tapasztaltabb férfira, a koruk miatt tapasztalatlan nőket csípik szerintem. Legalábbis, ha a környezetemben szétnézek, akkor ezt látom. Nálam még nem jött el az agybaj, ahhoz fiatal vagyok, de szerintem nem is fog.
2022. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ, min alapszik a kapcsolatuk. Minőségi férfi nem lát értéket a fiatalságban és nem kell neki a lánya korosztálya, minőségi nő meg igyekszik nő maradni ahelyett, hogy a saját anyjává válna.


Szerintem ahol jó a kapcsolati dinamika, ott az öregedés nem okoz gondot egy kapcsolatban, mert apróság, ami mellett hatalmas horderejű dolgok kötik össze a két felet (és nem a gyerekre meg a hitelre gondolok).


Az öregedés nem tragédia és senkinek sem kellene annak megélnie. Sem férfinak, sem nőnek.

2022. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
98%

#14

Nem. Normális pasi = nem soft-pedo felszínes ösztönlény.

2022. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
98%
Társat kell választani, nem státuszszimbólumot és akkor nem kell fosni
2022. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
Még mindig nem férfiak írnak. Amúgy tök jól megkönyítitek a pasitok dolgát, amíg ilyen fellengős szrságokkal tömitek a fejetek, addig ők nyugtodtan kúrogatják a feszes 20 éveseket. Mondjuk még itt se tudtok csendben maradni és hagyni szóhoz jutni azokat akikhez a kérdés szól, nem meglepő hogy félrekefélnek ilyen nők mellett.
2022. jan. 4. 16:03
 30/59 anonim ***** válasza:
98%

#29

Az ír ide, aki akar (aki tud a témához hozzászólni).

A szabályzat nem tiltja hogy nők válaszoljanak, de még te se szólítottad meg külön a férfiakat. Miért háborogsz? :D

Vagy troll faszi vagy, vagy egy frissen megcsalt/kidobott nő. Ne másokra kend a szerencsétlenséged.

2022. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!