Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól kezdhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kezdhet aggódni egy nő a "fitalabbra cserélés" jelensége miatt?

Figyelt kérdés
Egy 25 évest lecserélhetnek egy 16-18 évesre? Vagy a következő 5 éven belül számítania kell rá?

2022. jan. 4. 14:51
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
46%
Hát, most eszembe jutott egy horrorisztikus ötlet, ami ennek a felvetésnek lehetne szélső értéke, de nem írom le.
2022. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
90%

Az idő előre haladtával bele fásulunk a párkapcsolatba! Gyerekek, munkahely, problémák, betegségek stb... Tapasztalatom szerint mindkét félnek dolgozni kell erősen azon, hogy ezeket a dolgokat ne megoldhatatlannak éljük meg! Ha így tesznek kisebb eséllyel mennek szét. DE NEM AZÉRT MENNEK SZÉT MERT FIATALABBAT TALÁLTAK! És pláne nem a pasi talál fiatalabbat.


51F+46N 18 év házasság+2gyönyörű gyerkőc! (és nem volt mindig minden rendben!!!!)

2022. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
79%

20 éve vagyok férjnél, sose csalt meg. Viszont szeretőm van, aki csalja velem a feleségét. A tezised ott dől meg, hogy idősebb vagyok a felesegnel. Szerintem férfi, nő csal, de nem a kor a lényeges, tehát nem fiatalabbra cserél a férfi, hanem gyakran no/ferfi

"masra" cserél. Mindenki az keresi ami hiányzik és ez nem a " fiatal". (Természetesen akinek mazlija van az jól választott és a saját változó igenye osszecseng a társa változásával, tehát nem kell cserelnie.)

2022. jan. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
95%

"Ez mindenkit érint. De mikor kezdődik?"


Kérdező, téged mennyiben érint ez a kérdés?

2022. jan. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
25%

54

Rá akar menni a lepattanóra, csak senki sem dob neki labdát

2022. jan. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet általánosítani. Nagyon szubjektív. Ez nagyon sok mindentől függ. 25 évesen meg főleg nem kellene ilyenen kattognod kérdező! Még gyerek vagy! Nekem pl. az érett igazi nő 30-tól kezdődik.
2022. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Úgy kb. 6-7 éves kortól.


Az unokaöcsémnek most már egy nagycsoport ovis kislány a szerelme a vele egykorú Nórika helyett, akivel két éve együtt ballagtak el az oviból.


Kérdező, remélem, ettől most jobban érzed magad. :-)

2022. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen pasiért nem kár, menjen isten hírével, kidobnám azonnal, viszont a kislány szüleit biztos hogy tájékoztatnám. Nem bosszúból, és nem azért mert a lányra haragszom, hanem mert meg akarnám védeni. Egyébként hány éves a férjem vagy párom ebben a pedó fantázia kérdésben? Azt vágom hogy én 25, de ő minél idősebb ennél, annál undorítóbb a történet.

Egyébként én sose választottam és választanék olyan alja pasit, aki mellett azon kelljen aggódnóm és szégyenkeznem, hogy annyira retardált, hogy vihogó, félig gyerek kamaszokra gerjed.

2022. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom, amikor én megismerkedtem a párommal (24volt),már akkor volt neki egy minimum életkor limit ami alatt nem ismerkedett, ami a 20 volt. Mert agyilag, szellemileg semmit nem tud nyújtani neki egy kb gyerek még, és mivel nincsenek pedó hajlama, ezért nem gerjedt gyerekekre. És ez az életkorlimit azóta is nő (mármint amikor elméletben beszélünk ilyenekről), szóval most már a 20 évessel sem állna össze 30 évesen. Úgyhogy nem magadból meg a retardált ismerőseidből/gondolataidból kell kiindulni
2022. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!