Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret, de mégis keres, akkor mit akar?

Figyelt kérdés
Nem értem tényleg... Megmondta múltkor, hogy nem szerelmes, de nagyon nagyon kedvel. Amikor azt mondta régen, hogy szeret úgy érezte tényleg szeretett, de most rájött, hogy ezt még nem bírja megállapítani. És hogy eljuthat arra a szintre amit most én érzek, de "neki ehhez idő kell". Ez nekem pofára esés, totál összetörtem. Azóta nekem már semmi nem olyan, mint ezelőtt. Nem érzem fernek azok után amiket mondott, és ígért. Ha én nem írok, keres... meg elkezdett "törődni", meg hogy milyen büszke rám, ilyenek... mi a fenét akar? Nem irok neki, megfogadom, hogy magammal törődök, erre beszélgetünk, és azon kapom magam, hogy rosszul érzem magam az érzések egyoldalúsága miatt. Minek keres? Meg lehet az ilyenben bízni?

2022. jan. 6. 04:28
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehet lelkileg stimmeltek, vagy barátként jó vagy neki, esetleg más nincs és magány ellen keres (de ez nem biztos)...
2022. jan. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy addig tartana maga mellett mig nem jön jobb... De várni hülyeség, ugye?
2022. jan. 6. 05:22
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szexet.
2022. jan. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szimpla figyelemhiàny, amit te elégítesz ki, míg nem jön egy pàrnak való az életébe.
2022. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes, de attól még lehet, hogy kedvel, fontos vagy neki. Nem kell ebbe semmi ördögtől valót, kihasználást belelátni.
2022. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy akkor keressn ESETLEG!!!! ha meg tudja állapitani magárol, hogy mit akar? Addig hanyagoljon, de nagyon!
2022. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os igen, sajnos én is erre gondolok, mert úgy érzem így mindennap csak egy újabb összezavarodás reménnyel, ami miatt nem tudok haladni az életemben. Meg mindennap a félsz, hogy mikor dönt, mikor dob ki. Ha megint úgy "dönt"

hogy szeret, meddig tart? Stresszes. Valaki tudja kezelni, én nem. Viszont a szìvem nem birja elengedni, hiába veszekszik vele az eszem. Plusz én nem keresem már, "feladtam", azóta csere van, csak ő keres. Nem tudom mi legyen

2022. jan. 6. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugni.
2022. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!