Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ki a hibás?

Figyelt kérdés

Ma összevesztem a barátommal egy totális nagy hülyeségen, tegnap összevesztünk mert úgyvolt hogy eljön este mikor hazaérnek, de aztán azt mondta, hogy nincs kedve és ez rosszul esett és elkezdtem sírni, de ez aztán megoldódott. Másnap reggel, azaz ma, reggel fél 8-ra már itt volt, később délután felhívta az anyja, hogy milyen dolog ez, hogy egy szavára ugrasz, ez nem így működik! Kiderült, hogy reggel nem szólt a szüleinek, hogy eljön hozzám és ebből nagy galiba lett. Most beszélni akar velem erről az anyja, szóval csendben végig kell ülnöm és nyelnem amiket mond :)

Én is hibás vagyok, nem azt mondom hogy nem, nem kellett volna annyira kiakadnom akkor este hogy nem jön el. De szerintem ez rám és a páromra tartozik, és ebbe nem kéne beleszólnia az anyjának.A párom is már 19 éves, el tudja dönteni hogy mit akar. Plusz eltiltotta tőlem egész hétvégre xd. Merthogy túl sokat vagyunk együtt és szeretné ha a fia otthon lenne vele, de az a vicces hogy ha meg otthon van le se szarja a fejét, bent van a nappaliban, telefonozik és tévézik.



2022. jan. 6. 18:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

#20

1)

Miért írná ki szlovák oldalra, ha ő magyar és magyaroktól kér tanácsot?

2)

Oda írja ki, ahova akarja, ha úgy tetszik neki, akkor ausztráliai oldalra is kiírhatja, neked ahhoz semmi közöd!

2022. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%

21, ő maga írta.

"Egy éve vagyunk együtt, és eddig csak 2 randink volt, egy amikor megismerkedtünk, egy pedig amikor fél évesek lettünk"

2022. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
82%

#23


Igazad van, de az összes többi kommentből kiderül, hogy a Kérdező azt tartja randinak, ha elmennek valahova. Egyébként a fiú anyjának is az a baja vele, hogy sokat vannak együtt. Szóval, nem 2x találkoztak.

2022. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Meg kellene érteni az anyjának hogy már felnőtt a fia, és nem tutujgatni.... Tiszta vicc! Persze ehez a fiúnak is le kell ezt játszani az anyjával. Neki kell leállítani, nem neked, mert úgy csak olaj a tűzre.

Ha valóban beszélni akar veled, hallgasd végig türelmesen, ne vágj közbe amíg beszél. Régi trükk hogy így kiadja a feszültséget, de ha közbeszólsz csak agresszívabb lesz. Majd nyugodtan, higgadtan mondd el a te meglátásod a dologról. Talán értelmesebb mint az elsőre tűnik, és felfogja hogy a piciny fiacskája már nem is olyan piciny, és lassan saját élete és barátnője van. Vagyis kapcsolata! Amibe egy anyának(és senki másnak) sincs beleszólása.

2022. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!