Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért őrizgeti az exe cuccait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért őrizgeti az exe cuccait?

Figyelt kérdés

3 éve nincsenek együtt. A lánynak azóta gyereke van. A lakásban mindenfelé még mindig a lány dolgai voltak, telefon, hajcsattok, törzsvásárlói kártyák, iratok stb. Állítása szerint ő ezekkel nem foglalkozik és kb észre sem vette, hogy ott vannak. Volt egy bögre, amit ceruzatartónak használt. Megkértem pár hete, hogy ne abban legyenek a tollak. Kivette belőle és betette a bögrét egy szekrénybe. Pár napja megkértem, hogy tüntesse el az exe cuccait is, de ne eltegye, hanem dobja ki. Látszólag el is tűnt, de csak egy dobozba tette be. Kártyák, ruha, telefon, fehérneműs fotók, hajgumik stb.

Miért nem képes kidobni? A bögrét kidobta, az másik nőtől volt. Csak ennek a bizonyos exének a dolgait őrizgeti.

Állítólag rég túl van a lányon, de nekem ebből úgy tűnik, hogy mégsem. Tudja, hogy ez utolsó csepp nálam, miért kockáztat?

Még csak pár hónapja vagyunk együtt, de szerintem, ha normális kapcsolatot akar kialakítani (és azt akar), akkor az nem fér bele, hogy fehérneműs fotókat őrizzen az exéről. 35 éves férfiról van szó.


2022. jan. 7. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

De miért zavart téged az a bögre? Nekem is van néhány dolgom, amit exektől kaptam. Számomra ezek már nem jelentenek semmit, de megvannak. Soha senki sem kérte még, hogy dobjam ki őket. És tudod mit? Ha ilyet kérne valaki, erősen elgondolkodnék azon, hogy vele akarok-e élni? A fehérneműs fotó már más, a kérdés, hogy kiveri-e rá, vagy csak emlék? A doboz ugyanaz, eltette, miért nem elég ennyi? Miért dobja ki?


Ha pedig úgy érzed, még mindig azért a lányért van oda, szakítani kell. Vannak akik egész életükben nem tudnak kiheverni egy nagy szerelmet.

2022. jan. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A bögre csak azért zavart, mert folyamatosan szem előtt volt és olyan szöveg volt rajta, hogy így szeretlek úgy szeretlek. Igazából az csak hab volt a tortán, mert addigra már egy csomó exes dologgal találkoztam a lakásban és azon borult a bili. Azért írtam le, mert érdekes, hogy azt kidobta.

Azért kértem, hogy dobja ki, mert kíváncsi voltam, hogy képes-e rá. Igazából az nekem lett volna egy megerősítés, hogy tényleg túl van rajta (mert azt gondolom, hogy még 3 év után sincs). A fehérneműs kép ami igazán zavar, a többi kacat kevésbé. Illetve még annyi, hogy a hajcsattokat/hajgumikat is összegyűjtötte egy dobozba és még azt se volt képes a kukába dobni. Olyan mintha teljesen ragaszkodna hozzá még mindig.

Egyébként, ha szakítás után mindent összepakol és a szekrény mélyén el van rakva, akkor eszembe se jutott volna, hogy dobja ki, nem kértem volna ilyenre. De itt más a szituáció, mert úgy voltak a csaj cuccai a lakásban, mintha a mai napig ott élne.

2022. jan. 7. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdted vele úgy, hogy minden holmi ott volt, szóval látszott, hogy nincs túl rajta. Ha változást akarsz és magától, akkor viszont vedd figyelembe, hogy rövid ideje vagytok együtt és adj neki időt

Lehet, ha nem cseszegeted előbb utobb szép lassan magától tüntetni el. Ha meg rövid kapcsolat után már hisztizel, ellenkezőjét éred el

2022. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hónapok alatt vettem szép lassan észre a dolgokat, nyilván nem kerestem direkt, hogy mi maradhatott ott. Ahogy egyre inkább elkezdtem "élni" a lakásban, takarítani stb. akkor vettem ezeket észre. Nem szokásom úgy kapcsolatot kezdeni, hogy várj előbb szétnézek mi maradt itt az exed után :D

Nagyon sok egyéb dolgoban adok neki időt, elfogadok, alkalmazkodok, de ez az egy amire azt mondtam, hogy már nekem is sok.

Amúgy, ha nem cseszegetem sosem tüntetné el...szóval ha ezután nem hozom szóba, akkor örökre ott maradnak a dolgok.

Nem tudom, hogy érdemes lenne-e megkérdezni, hogy kidobta-e? Érdekelne mit mondana rá. Mert épp 2 napja mondtam neki, hogy soha többet ne hazudjon nekem, mert az lesz a vége.

2022. jan. 7. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
ruha, telefon, fehérneműs fotók... lol
2022. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg mit reagál rá!

Igazad van kérdező, én se tudnám tolerálni ezt.

Szerintem nincs teljesen túl az exén

N

2022. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viselkedik a párod veled? Azért azt lehet érezni, hogy szerelmes-e vagy csak elvan valakivel,aki akad.
2022. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyre inkább igyekszik. Az elején nem találta a helyét, inkább csak elvolt. Mostanában viszont nagyon kitesz magáért. Ezért sem akarom ezt az idillt elrontani egy feleslges balhéval. Csak hát 50-50, hogy vajon miért őrizgeti a dolgokat. Korábban mondta, hogy nem tud kidobni semmit (pl olyan ruhát, amit már nem hord). Lehet semmi köze az exéhez annak, hogy eltette. De ilyenkor meg eszembe jut, hogy a bögrét ami egy másik exétől volt, kidobta.
2022. jan. 7. 12:50
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó oldala is van annak, hogy láttad az exe fehérneműs fotóit. Így legalább tudod, kire gondol szex közben.
2022. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!