Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsül meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsül meg a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal, 21 éves lány vagyok, a párom is velem egyidős.

1 éve nagyon sokat örlődök, és többször is megfordult a fejemben a szakítás, sokszor megis próbáltam de nem mertem kilépni, mert sajnálnám ezt a 4 évet, és a párom szülei is nagyon közel állnak hozzám, sajnálnám.

Emiatt nagyon sokszor tudom magam hitegetni és tolni az időt, hogy ne kelljen szakítani, pedig legbelül már érzem, hogy ez nekem nem jó, és nem vagyok boldog! De nem vagyok elég bátor a szakitáshoz!:(


Én tipikus szerelmes tipus vagyok, most is ugyanolyan vagyok mint mikor összejöttünk, nagyon szeretek adni, meglepni a párom, kedveskedni neki, sokat dícsérem, elismerem és támogatom mindenbe!

A párom viszont nem ilyen, soha nem bókol, nem udvarias, nem lep meg, nem kedveskedik, ha én nem mondom, hogy legyünk együtt kicsit kettesbe nemis lennénk.. magyarán soha nem tesz azért, hogy mosolyt csaljon az arcomra. Nem érzem magam mellette szépnek és elég jónak mert soha nem adja a tudtomra.

Álmodozó tipus vagyok, sok célt kitűztem magam elé, a párom többször is a tudtomra adta, hogy bocsi, de ő nem hisz bennem se ebbe az egészbe amiket én kitalálok, nem támogat és végképp nem segit benne, hogy elérjem az álmom!


Még a kapcsolatunk elején félre akart lépni, végül nem sikerült neki (nem rajta múlt)

aztán kiderűlt és megbocsájottam.

Utána 1 évre sokat hazudott nekem (apróságokon) de nem volt velem őszinte. Ezt is megbocsájtottam.

Most úgy érzem, hogy azt hiszi bármit megtehet mert én úgysem merem elhagyni, és emiatt se tud megbecsülni se, nagyon lazán veszi ezt az egészet, nem érzem hogy tisztelne és valóban becsülne, pedig össze tehetné a két kezét, hogy még mellette vagyok és szeretem, és ezt ki is mutatom neki!


Röviden.. Nagyon rosszul esik, hogy mindig én adok és viszonzásul semmit sem kapok tőle, pedig néha nagyon jól esne.:(

Bánt az is, hogy pont ő nem hisz bennem és nem támogat.

Nem vagyok boldog, úgy érzem többet érdemelnék!:(



Ti hogy gondoljátok? Én fújom fel a dolgot?

Előre is köszönöm!


2022. jan. 7. 14:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Mert hagyod. Ideje abbahagyni az álmodozást és megnézni, mi a valóság, amiben élsz. Sajnálod a 4 évet? Mennyire fogod sajnálni, ha 10-et csinálsz belőle és utána vág pofán a valóság, hogy csak áltattad magad?


A szüleit szereted és sajnálnád? Komolyan? Azért maradsz egy paraszttal, mert kedves az anyja? No comment.

2022. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jaj és, mióta bánt ez az egész, azaz 1 éve én azóta folyamatosan próbálom vele megbeszélni, megis beszéljük. Megigéri, hogy okés mostmár oda figyel stb.. de azóta se változott semmi!
2022. jan. 7. 14:21
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondanál nekem, ha ezt én mesélném neked? Mit tanácsolnál nekem?
2022. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Hát csillagom ezeket olvasva szerintem kimondtad a választ:


"Nem vagyok boldog, úgy érzem többet érdemelnék!:("


Mintha egy pattanast nyomnál ki, gyorsan kinyomod kicsit fáj a helye de begyogyul.


24evesen nehogymar így éld az életedet.


32/F

2022. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

21 vagy!

Most még van lehetőséged új kapcsolatot felépíteni a nulláról és semmivel sem vagy elkésve. 10 év múlva sokkal nehezebb lesz, de mondjuk addigra meg se léped, mert az összes álmod és önbecsülésed elfogy. Ne várd meg!

2022. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult. Tényleg. Jóravaló lánynak tűnsz. A boldogságot mindenki megérdemli, aki tesz érte. Hajrá!
2022. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert te sem becsülöd meg saját magad.
2022. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Napi önbecsüléshiányos kislány kérdés pipa.

Valaki magyarázza már el egyes emberek miért önmaguk ellenségei? Komolyan ennyit vergődni meg nyígni.

Annyi erővel ahogy ezt kiírtad ki is dobhattad volna a francba. Mit kell ezt bonyolítani? Fiatalon ennyit vergődni egy ilyen szar kapcsolatban. Hihetetlen...

2022. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"a párom többször is a tudtomra adta, hogy bocsi, de ő nem hisz bennem se ebbe az egészbe amiket én kitalálok, nem támogat és végképp nem segit benne, hogy elérjem az álmom!"

Meddig akarsz még így élni?

2022. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsen önbecsülésed. Ezt látja és maximálisan ki is használja.
2022. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!