Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsül meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsül meg a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal, 21 éves lány vagyok, a párom is velem egyidős.

1 éve nagyon sokat örlődök, és többször is megfordult a fejemben a szakítás, sokszor megis próbáltam de nem mertem kilépni, mert sajnálnám ezt a 4 évet, és a párom szülei is nagyon közel állnak hozzám, sajnálnám.

Emiatt nagyon sokszor tudom magam hitegetni és tolni az időt, hogy ne kelljen szakítani, pedig legbelül már érzem, hogy ez nekem nem jó, és nem vagyok boldog! De nem vagyok elég bátor a szakitáshoz!:(


Én tipikus szerelmes tipus vagyok, most is ugyanolyan vagyok mint mikor összejöttünk, nagyon szeretek adni, meglepni a párom, kedveskedni neki, sokat dícsérem, elismerem és támogatom mindenbe!

A párom viszont nem ilyen, soha nem bókol, nem udvarias, nem lep meg, nem kedveskedik, ha én nem mondom, hogy legyünk együtt kicsit kettesbe nemis lennénk.. magyarán soha nem tesz azért, hogy mosolyt csaljon az arcomra. Nem érzem magam mellette szépnek és elég jónak mert soha nem adja a tudtomra.

Álmodozó tipus vagyok, sok célt kitűztem magam elé, a párom többször is a tudtomra adta, hogy bocsi, de ő nem hisz bennem se ebbe az egészbe amiket én kitalálok, nem támogat és végképp nem segit benne, hogy elérjem az álmom!


Még a kapcsolatunk elején félre akart lépni, végül nem sikerült neki (nem rajta múlt)

aztán kiderűlt és megbocsájottam.

Utána 1 évre sokat hazudott nekem (apróságokon) de nem volt velem őszinte. Ezt is megbocsájtottam.

Most úgy érzem, hogy azt hiszi bármit megtehet mert én úgysem merem elhagyni, és emiatt se tud megbecsülni se, nagyon lazán veszi ezt az egészet, nem érzem hogy tisztelne és valóban becsülne, pedig össze tehetné a két kezét, hogy még mellette vagyok és szeretem, és ezt ki is mutatom neki!


Röviden.. Nagyon rosszul esik, hogy mindig én adok és viszonzásul semmit sem kapok tőle, pedig néha nagyon jól esne.:(

Bánt az is, hogy pont ő nem hisz bennem és nem támogat.

Nem vagyok boldog, úgy érzem többet érdemelnék!:(



Ti hogy gondoljátok? Én fújom fel a dolgot?

Előre is köszönöm!


2022. jan. 7. 14:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

21 éves vagy, akkor most nézz bele a tükörbe! Igen te vagy az a hülye, akit ott látsz.

Nem 1 évet, hanem 4-et pazaroltál el - eddig, a tinikapcsolatok általában így alakulnak. A szerelem nem ilyen, és ha szeretne nem így viselkedne, ezt úgy hívják megszokás, és ez a részedről is igaz. Gondolom, amikor nagyon fáj, akkor szólsz, a hétköznapokban biccentesz, hogy hát igen, neki ez így jó.

Ha még kettesben töltött időre sincs igénye, akkor mit vársz? Igen fájni fog, de nagyon rég elmentetek egymás mellett, hiába futsz utána.

2022. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mástól várod el, hogy megbecsüljön, közben magad se becsülöd többre, ment egy rongydarabot. Ilyenkor mire fel várod, hogy más megbecsüljön??

4 évet sajnálsz? Örülj, hogy csak 4 és nem 8, két kölyökkel meg lakáshitellel. 21 vagy, fiatal, menj már és szerezz egy kis önbecsülést. Most kilépsz pár hónap múlva irtó büszke leszel magadra, hogy meglépted.

2022. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem érdemelsz többet, lábtörlő vagy. Egyébként mit szeretsz benne, ha ekkora pöcs?
2022. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

"Sok celt kituztem magam elé, a párom többször is a tudtomra adta, hogy bocsi, de ő nem hisz bennem se ebbe az egészbe amiket én kitalálok,"


- Megértem, hogy nem hisz benne! Arra sem vagy képes, hogy elhagyd őt

2022. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha nagy levegőt vennél és kicsit hátat fordítanál, talán neki is leesne, hogy nem az ő se... ből süt a nap!
2022. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még ahhoz hogy eltemesd magad egy ilyen fos kapcsolatba. Lépj ki.
2022. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Az en javaslatom, hogy miutan irod, hogy te nagyon szereted ot meglepni, a 4.evfordulotokon lepd meg egy szakitassal.
2022. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 8. 20:17
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki leírta amit kellett, többet nem tudnék hozzáfűzni.

Leírtakból pár hónap is elég lenne nekem ahhoz, hogy otthagyjak valakit nemhogy 4 év.

2022. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsolatfüggő vagy, nulla önbecsüléssel van, és fsol szakítani, mert jaj, mit gondolnak a párod szülei.

Ki nem szja le?


Heyette már négy éve tűröd a sok szságot, és még fogod is vagy 20-ig.

2022. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!