Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem becsül meg a párom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem becsül meg a párom vagy csak én dramatizálom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy viszonylag friss párkapcsolatról van szó, szűk 3 hónapja vagyunk együtt a párommal. Az első hónapban és az udvarlós időszakban minden happy volt teljesen más embernek mutatta magát mint amilyen egyébként, egy végtelenül kedves őszinte embernek ismertem meg de most teljesen az ellentétjét mutatja. Tehát a helyzet az, hogy mezőgazdaságban dolgozik elég sokat megy, gyakran fáradt ezért feszültebb is erre fogja ha nem úgy szól hozzám ahogy kellene. Próbálok könnyíteni a helyzetén ahogy csak tudok. Egyedül él vannak állatai amiket szintén ő gondoz elég sokat vagyok itt így mire ő haza érne én ezt a részét a munkájának élvégzem helyette (ami nem kis feladat fizikailag) hogy hamarabb

ágyba kerülhessen, de kb észre sem veszi, nem köszöni meg, ha valami még hiányzik nem megkér rá hanem utasít, felszólít, sokszor felemeli a hangját olyan szituációkban amikor semmi oka nincs rá..pl a mai reggelinél nem úgy tettem elé a kaját ahogyan kérte és ez máris ok volt a kiabálásra amin persze én oktalanul sértődöm meg..alapjaraton tényleg kedves és oda adó de mostanában inkább a rosszabbik énjét látom..próbáltam beszélni vele elmagyarázni,hogy mennyi mindent segítek és nem ezt érdemelném de mindig az van, hogy felhántorgatom a segítséget..tenyleg szívesen segítek neki de másképp nem tudom elmagyarazni, hogy mi bánt. Mindezek mellett még van 1 probléma a szex. Mindig minden áron szexelni akar és ha én nem akkor megsértődik. Örülök neki, hogy kíván de nekem nincs szükségem naponta 2,3 szexre..a veszekedéseket is nem megbeszéléssel hanem szexeléssel akarja megoldani.

Egyébként szeretem de úgy érzem túl friss ez a kapcsolat, hogy mindenáron meg akarjam menteni (már ha meg lehet) mit gondoltok?

Én 21/L párom 20/F


2019. júl. 17. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott.


Ő úgy van vele,ha te megcsináltad jól tetted. Ha nem csinálod meg majd ő megcsinálja.

Máshogy gondolkozik.


Nem fogsz elismerést kapni semmiért sem.

2019. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

kifogtál egy patriarcha parasztot, szó szerint.


kb. mint a múlt századbeli pasik, úgy viselkedik.


szánt-vet, állatokat tart, a kaja rendesen kerüljön az asztalra, az asszony bármikor elkapható legyen egy menetre.


ez kell neked?!


láthatóan nem becsül, használja a testedet, és nem érdekli, hogy neked sok a napi többszöri dugás, nem becsüli a munkádat.


ma szerda van, én a helyedben péntekig lelépnék.


mikor épp kinn van a földeken, cuccolj, és húzzál el.


mivel erőszakos, indulatos embernek tűnik, nem javaslom, h. face to face szakíts, mert el tudom képzelni, h. bánthat vagy zsarolhat, könyöröghet, és hagyod magad befolyásolni.


ha együtt is maradtok, én nem jósolok sok jót még jobban ki fog használni és megalázni.


az elején persze, h. más arcát mutatta, az volt a mézesmadzag, te ráharaptál, most, h. már a nője vagy, megmutatta, milyen valójában.


sztem egy csaj kellett neki, aki ganézza az állatokat és akit dughat napi többször.


megkapta.


bocs, de felelőtlen vagy, ha maradsz.


ne dőlj be az érzéseidnek, most rosdz tanácsadók, győzzön a józan ész.

ez a faszi nem úgy szeret, tisztel téged, ahogy kéne.


használ és kihasznál.

2019. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát ezt nagyon rossz volt olvasni de ez a rideg valóság sajnos..szemtől szemben szeretném elmondani neki hogyan döntöttem, ennyit erdemel de valóban nincs mire várnom

Köszönöm

2019. júl. 17. 08:55
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, itt vén, dagadt tehenektől más tanácsot nem fogsz kapni, csak hogy élj örök magányban.


Én inkább azt tanácsolom, kicsit szüneteltesd a dolgot, sértődj meg, és akkor láthatod, mennyire vagy fontos neki.

Ha túl sokat odaadsz magadból, ez rossz pszichológia, később ennyit fognak elvárni.

2019. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

szemtől szemben mondom, h. veszélyes.


most nem kell jó kislánynak lenni, merthogy ő mit érdemel.


te s megérdemelnéd, h. másképp bánjon veled, mégsem teszi.


amikor kinn van a földeken, menekülj.


ne szemtől szemben, mert nem tudhatod, mi lesz rekciója.


mire számítasz, h. csak úgy elenged??


ha ez egy tanya vagy izolált környék, ki segít neked?


hallgass rám, dolgoztam bántalmazott nőkkel.


akkor menj el, mikor nincs otthon.


ez most nem az a helyzet, amikor udvariassági köröket kell futnod.

2019. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a "parasztkodással" hogy neki állatai vannak meg földje nincs gond mert nekünk is van sok és nő létemre én csinálom mert szeretem. De a viselkedésem és a családban senkinek nem volt ilyen tuskó. Szerintem ennek a kapcsolatnak vége is lett felőle is mielőtt rendesen elkezdődött volna.
2019. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tanya és nem egy izolált környezet.

Nem egy primitív emberről van szó..biztosan nem bántana és itt tartani sem fog..a veszekedések alkalmával is inkább ő megy el.

2019. júl. 17. 09:10
 8/13 A kérdező kommentje:

09:07-es

Én is ebben nőttem fel mégis tanult, okos nőnek gondolom magam.Tisztelem a munkáját nem ez alapján ítélem meg..ő ilyen..es szerintem ilyen is marad

2019. júl. 17. 09:12
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

már ne haragudj, de amit leírtál a kérdésedben, az alapján egy primitív ember.


akkor tegyél meg annyit saját magadért, h. vmelyik bnődnek vagy rokonodnak szólsz, h. hol vagy, és hogy szakítani készülsz.


tudjon vki arról, h. hol vagy, és mi célból.


a NANE ingyenes segélyszámát mentsd el a mobilodba.

2019. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnam.

Ez stílus nem elfogadható. Minek szolgálod ki? Milyen jovot látsz magad előtt így?

2019. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!