Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsül meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsül meg a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal, 21 éves lány vagyok, a párom is velem egyidős.

1 éve nagyon sokat örlődök, és többször is megfordult a fejemben a szakítás, sokszor megis próbáltam de nem mertem kilépni, mert sajnálnám ezt a 4 évet, és a párom szülei is nagyon közel állnak hozzám, sajnálnám.

Emiatt nagyon sokszor tudom magam hitegetni és tolni az időt, hogy ne kelljen szakítani, pedig legbelül már érzem, hogy ez nekem nem jó, és nem vagyok boldog! De nem vagyok elég bátor a szakitáshoz!:(


Én tipikus szerelmes tipus vagyok, most is ugyanolyan vagyok mint mikor összejöttünk, nagyon szeretek adni, meglepni a párom, kedveskedni neki, sokat dícsérem, elismerem és támogatom mindenbe!

A párom viszont nem ilyen, soha nem bókol, nem udvarias, nem lep meg, nem kedveskedik, ha én nem mondom, hogy legyünk együtt kicsit kettesbe nemis lennénk.. magyarán soha nem tesz azért, hogy mosolyt csaljon az arcomra. Nem érzem magam mellette szépnek és elég jónak mert soha nem adja a tudtomra.

Álmodozó tipus vagyok, sok célt kitűztem magam elé, a párom többször is a tudtomra adta, hogy bocsi, de ő nem hisz bennem se ebbe az egészbe amiket én kitalálok, nem támogat és végképp nem segit benne, hogy elérjem az álmom!


Még a kapcsolatunk elején félre akart lépni, végül nem sikerült neki (nem rajta múlt)

aztán kiderűlt és megbocsájottam.

Utána 1 évre sokat hazudott nekem (apróságokon) de nem volt velem őszinte. Ezt is megbocsájtottam.

Most úgy érzem, hogy azt hiszi bármit megtehet mert én úgysem merem elhagyni, és emiatt se tud megbecsülni se, nagyon lazán veszi ezt az egészet, nem érzem hogy tisztelne és valóban becsülne, pedig össze tehetné a két kezét, hogy még mellette vagyok és szeretem, és ezt ki is mutatom neki!


Röviden.. Nagyon rosszul esik, hogy mindig én adok és viszonzásul semmit sem kapok tőle, pedig néha nagyon jól esne.:(

Bánt az is, hogy pont ő nem hisz bennem és nem támogat.

Nem vagyok boldog, úgy érzem többet érdemelnék!:(



Ti hogy gondoljátok? Én fújom fel a dolgot?

Előre is köszönöm!


2022. jan. 7. 14:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, és hagyd el. Hidd el, jobbat érdemelsz, és hidd el, ennyien nem láthatjuk rosszul, hogy ez a férfi nem érdemel meg Téged! A boldogsághoz mindenkinek joga van, csak azon kell dolgozni, hogy boldog légy. Becsüld magad annyira, hogy kilépsz ebből a nagyon egészségtelen kapcsolatból. Hidd el, pár hónap múlva tudni fogod, hogy ez volt életed egyik legjobb döntése.
2022. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget hazudik, nem támogat semmiben, nem bókol, nem udvarias, nem tisztel... Hogyan tudsz ilyen emberrel egy légtérben lenni?


Hogyha te nem becsülöd magad, más miért tegye? Ne azért légy együtt valakivel, mert milyen jó lehetne, hanem azért ahogyan viselkedik veled. Neked kell döntened, hogy talpra állsz és fontos a boldogságod, avagy eltűröd, hiszen más nem cselekedhet helyetted. Arra viszont figyelj, hogy az időd nem korlátlan, minél több évet vesztegetsz el mellette, annál kevesebb időd lesz boldognak lenni és találni egy normális párt.

2022. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Még most dobd ki a pichába, amíg úgy nem jársz, mint az a kérdező, aki féltékeny volt a húgára, aki 4 hónap után hozzáment egy 20 évvel idősebb phaszihoz. Közben a kérdező 13 éves kora óta együtt volt egy csávóval, aki immáron 13 éve hülyíti-26 éves a kérdező-, lényegében azt tervezi a csóka, hogy pattan meg a kérdezőtől, amint megszedte magát az ingyen kecóban. Ilyesmit akarsz magadnak, de komolyan?
2022. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez felejtős.

Semmi esély a javulásra.

Évek múlva ezt a 4 évet úgy fogod sajnálni,mint a kutya, amelyik kilencet fialt.

2022. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%
Hogy döntöttél? Mi a helyzet?
2022. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!