Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek belezúgni egy pasiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belezúgni egy pasiba, akinek barátnője van. Ti mit tettetek/tennétek haonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Buta csitrinek érzem magam. Alapjáraton én ennél okosabb vagyok: eddig ha ilyen helyzetbe kerültem, tudatosan kontrolláltam az érzéseimet, hogy ne lovalljam bele magam ilyen kapcsolatba.

Most viszont egy olyan férfit ismertem meg, akivel annyira egy hullámhosszon vagyok, mint korábban senkivel. Érzem a vonzalmat az ő részéről is.

A gond, hogy neki barátnője van, és tudom róla, hogy elég lelkiismeretes, tutira szereti a lányt, és nem bátaná meg. Ha ennyiben lenne a dolog, akkor hagynám is. De azt is tudom, hogy annyira nem tökéletes a kapcsolatuk. Ezt most nem fogom itt ecsetelni, de a lényeg, hogy olyan problémákra gondolok, amik szerintem nem predesztinálják túl hosszú életűre ezt a kapcsolatot. Szóval nem teljesen esélytelen, hogy előbb-utóbb szétmennek amúgy is.

Ti mit tennétek? Lehűtenétek magatokat és tudatosan távoltartanátok magatoktól, vagy inkább minél közelebb, hátha összejön valami előbb-utóbb? (Mielőtt lehurrognátok, az nem opció, hogy viszonyom legyen vele a barátnője mellett).


2018. márc. 15. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lehűtenétek magatokat és tudatosan távoltartanátok magatoktól"


Tudod te a jó megoldást, csak azt várod, hogy valaki meggyőzzön az ellenkezőjéről.

2018. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy ilyen kontextusban miért kell a “predesztinál” szót használni, ettől nem tűnsz intelligensebbnek.
2018. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Máskor ezt tettem. És most is muszáj lesz visszavennem, mert egyelőre ebből biztosan nem lesz semmi. De nem kizárt, hogy később igen.
2018. márc. 15. 15:42
 4/7 A kérdező kommentje:
A predesztinál szó tökéletesen illik a kontextusba. Nrm akarok intelligensnek tűnni, én szoktam használni ezt a szót. Köszi az OFF-ot ;)
2018. márc. 15. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
"Lehűtenétek magatokat és tudatosan távoltartanátok magatoktól" - Én pontosan ezt tenném, sőt, már volt is rá példa.
2018. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Halgass az 1-esre !! Szerintem is csak az ellenkezojet akarod hallani
2018. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Le leszek pontozva, de ha tényleg annyira egy hullámhosszon vagytok és erős a vonzalom, akkor próbálkozz.

Ha veled el kezd alakulni, akkor tényleg nem olyan erős a jelenlegi kapcsolata, hogy érdemes lenne folytatni.


De a hármas felállást mindenképpen kerüld.

2018. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!