Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha 14 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 14 évesen még nem csókolóztam, de van olyan osztálytársam, aki már nem szűz?

Figyelt kérdés
Én még sose csókolóztam, se barátom nem volt még, de az osztályban többen is vannak, akik már nem szüzek. És van egy fiú, aki tetszik, segítenétek, h hogy keltsem fel az érdeklődését. Az a baj, hogy kövér vagyok :S Köszi, a segítséget :)
2010. szept. 8. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
this is hungary.
2010. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ráérsz majd pár év múlva a csókkal meg ilyennek 14 éves és nem szűzek erre büszkék cink ...:S Ne foglalkoz veluk azokból lesznek a r.bancok te ne akarj az lenni :) Én 15 voltam amikor lefeküdtem a barátommal szóval én is elsiettem te ráérsz még :D16L
2010. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Am meg nem baj ha duci vagy sok pasi szereti azt :) előbbi
2010. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon NEM gáz..az a gáz hogy már 14évesen dugnak és erre még büszkék is.ne akarj olyan lenni mint ők.és ahogy az egyik válaszolónak igaza van.sok pasi szereti a duci lányokat.:)
2010. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
elöző.hozzá teszem hogy a test alkat nem számít.én láttam már kövér pasit akinek olyan szép csaja volt hogy az hihetetlen:)úgy hogy a testalkat nem kifogás:P 16/F
2010. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt olvasd el s rájösz hogy gáz e vagy sem, és hogy az emberek többsége hogyan vélekedik a "14 évesen mág dugunk" lányokról


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1141..


az én véleményem is több ízben ott van


larkin

2010. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat. Egyébként azok a lányok se ribancok, tök jófejek meg minden, csak nagyon szerelmesek. Amúgy nem is verik nagy dobra, csak barátok vunk és elmesélték. Csak amikor megtudtam én lefagytam egy kicsit, h én még csókolózni se csókolóztam ők meg... De már nagyon szeretnék egy barátot, csak valahogy senkinek nem tetszek meg :(
2010. szept. 8. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem rib@ncok, csak a mai világ olyan értékrendet önt az emberek tudatába, hogy ne tekintsék rib@ncnak a rib@ncot. Kapcsold be a tévét, a k.rvák benne a menők és a sztárok.
2010. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok és még én se smároltam.

Egyik osztálytársam már nem csak hogy smárolt, hanem már gyereke is van xD

2010. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak húszon túl szégyen. 16 és 18 között dicsőség, az alatt szinte alapvető.
2010. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!