Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretetteljes gondoskodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretetteljes gondoskodás megvan, de nem kíván szexuálisan a párom, mit tegyek? 26/N

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kb 4 hónapja tart. Az első pár hét nagyon jó volt, viszont utána egyre jobban elkezdett a párom szexuális érdeklődése csökkenni irántam. Egyre gyakrabban esett meg, hogy én akartam, de ő nem.

Én 26 éves vagyok, nincs túlsúlyom, igényes és ápolt vagyok. Gyakran hordok szoknyát, szeretek nőiesen öltözni. Figyelmes vagyok az ágyban, szeretem a csipkés fehernemuket, inkább szeretek adni, mint kapni.

Az előző kapcsolataimban semmi gond nem volt ezzel, minden exem odáig volt értem, az első hónapokban kb le sem szálltunk egymásról.

Más szempontból nincs probléma köztünk, ő nagyon figyelmes és gondoskodó, én vagyok számára az első, viszont van, hogy akár egy hétig vagy kettőig nem is történik köztünk semmi, aztán ha igen, csak hajnalban/reggelente amikor én félig még alszom, kómás vagyok, nulla előjátékkal ő elmegy 2 perc alatt, engem pedig ott hagy.

Hiányzik a szenvedély, hogy rám másszon, hogy foglalkozzon velem is szex után vagy közben, és ne csak addig tartson amíg ő elmegy, hogy nagyokat szeretkezzünk akár a konyhában vagy a kanapén.

Az előző barátnőjével, és az utána levő kalandjaival hetente többször szexeltek. Próbáltam erről beszélni vele, azt mondta kíván és semmi baj nincs velem, csak fáradt vagy stresszes. Azóta nem változott semmi. Se karácsonykor, se szilveszterkor nem volt semmi köztünk, pedig amúgy az ünnepek jól teltek.

Nem dolgozik sokat és nem stresszes a munkája, inkább arról panaszkodik, hogy gyakran elég üres a nap, nincs tennivaló.

9-re megy, 4 körül ér haza, utána van, hogy elmegyünk együtt valahova, minden este videójátékozik én meg alszom mellette.

Nem szeretnék szakítani, mert amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok, nem érzem magam vonzónak, nem tudom megélni a szexualitásom és a nőiségem ezen részét. Elsősorban férfiak, vagy olyan nők véleményét szeretném kérni, akik átéltek már ilyet. Mi lehet ezeknek az oka, és mit érdemes megpróbálnom? Mi lehet a baj? Hogyan próbáljak beszélni vele erről? Ő 30 éves egyébként.



2022. jan. 10. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
78%

"csak hajnalban/reggelente amikor én félig még alszom, kómás vagyok, nulla előjátékkal ő elmegy 2 perc alatt, engem pedig ott hagy."

Jezusom.. Hánynom kell ettől a herétől.

Te meg ezt hagyod.

2022. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
77%
Ki se vagy tagulva, ugy gyomoszoli csak ugy be?
2022. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
88%
Ha az elején ennyire nem kíván szerinted mi lesz később? Ha neked fontos a szex, akkor bármennyire fáj, hagyd ott, mert ez csak rosszabb lesz. Ő inkább barát, nem társ.
2022. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
36%
Annyira mégsem lehetsz vonzó ha nem akar veled normálisan szexelni. Tudom azt írtad, hogy : “ nincs túlsúlyom, igényes és ápolt vagyok. Gyakran hordok szoknyát, szeretek nőiesen öltözni.” Ezt bárki írhatja.:D Keress egy másikat. Honnan tudod, hogy ő élvezi egyàltalán veled? Ha két perc alatt elmegy, és les*arja az igényeidet, akkor nem vagy neki több mint egy zsebkendő amibe beleveri.
2022. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
95%

Francokat fáradt, és az exeivel sem volt heti több szex. Ennyi az igénye!

4 hónapos kapcsolatban dúlnak a hormonok, nem a videójáték az első. A reggeli reszelés 2 hetente meg szánalmas, csak ürítésre használ.

2022. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: azért az utolsó mondatod elég nagy túlzás, mivel mint írtam, minden más téren nagyon figyelmes. Apróságokat is megjegyez, amiket mondok. Azonnal észreveszi, ha rossz a kedvem, vagy ha stresszes vagyok, pedig én nem nagyon szoktam ezeket kimutatni. Hétvégén hamarabb felkel, hoz nekem reggelit, ágyba kávét. Mindenben teljesen támogat, elfogadja a kisebb nagyobb hibáim. Kedvesen beszél velem, naponta többször is megölelget és megpuszilgat. Úgyhogy én sosem mondanám, hogy csak egy zsepi vagyok neki, amibe beleveri…

Nyilván nem lehetek mindenki számára vonzó, de azért írtam le amiket felsoroltál, mert ha igénytelen lennék, például ritkán fürdenék, nem adnék magamra és folyton kócosan szakadt melegítőben csapatnám, akkor hamarabb megérteném a jelenlegi helyzetet..

2022. jan. 10. 16:06
 7/64 A kérdező kommentje:
5-ös: de, volt, ezt biztosan tudom.
2022. jan. 10. 16:09
 8/64 anonim ***** válasza:
89%
Tehát félálomban megerőszakol, de vesz rózsát, úgyhogy nem számít.
2022. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
66%
4-es vagyok! Ha 4 hónapja együtt vagytok, és konkrétan beléd veri. Akkor szerinted számára te egy vonzó nő vagy? Gondolkozz már egy kicsit. Nyilván nem lehet mindenkinek szép az ember. De ez egy rohadt nagy red flag.
2022. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
90%
Figyelmes, kedves, törődik veled, nem nem kíván csak gyorsan lerendez néha. Ő barát, értsd meg és fogadd el. Keress egy férfit, aki szeret és kíván téged.
2022. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!