Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretetteljes gondoskodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretetteljes gondoskodás megvan, de nem kíván szexuálisan a párom, mit tegyek? 26/N

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kb 4 hónapja tart. Az első pár hét nagyon jó volt, viszont utána egyre jobban elkezdett a párom szexuális érdeklődése csökkenni irántam. Egyre gyakrabban esett meg, hogy én akartam, de ő nem.

Én 26 éves vagyok, nincs túlsúlyom, igényes és ápolt vagyok. Gyakran hordok szoknyát, szeretek nőiesen öltözni. Figyelmes vagyok az ágyban, szeretem a csipkés fehernemuket, inkább szeretek adni, mint kapni.

Az előző kapcsolataimban semmi gond nem volt ezzel, minden exem odáig volt értem, az első hónapokban kb le sem szálltunk egymásról.

Más szempontból nincs probléma köztünk, ő nagyon figyelmes és gondoskodó, én vagyok számára az első, viszont van, hogy akár egy hétig vagy kettőig nem is történik köztünk semmi, aztán ha igen, csak hajnalban/reggelente amikor én félig még alszom, kómás vagyok, nulla előjátékkal ő elmegy 2 perc alatt, engem pedig ott hagy.

Hiányzik a szenvedély, hogy rám másszon, hogy foglalkozzon velem is szex után vagy közben, és ne csak addig tartson amíg ő elmegy, hogy nagyokat szeretkezzünk akár a konyhában vagy a kanapén.

Az előző barátnőjével, és az utána levő kalandjaival hetente többször szexeltek. Próbáltam erről beszélni vele, azt mondta kíván és semmi baj nincs velem, csak fáradt vagy stresszes. Azóta nem változott semmi. Se karácsonykor, se szilveszterkor nem volt semmi köztünk, pedig amúgy az ünnepek jól teltek.

Nem dolgozik sokat és nem stresszes a munkája, inkább arról panaszkodik, hogy gyakran elég üres a nap, nincs tennivaló.

9-re megy, 4 körül ér haza, utána van, hogy elmegyünk együtt valahova, minden este videójátékozik én meg alszom mellette.

Nem szeretnék szakítani, mert amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok, nem érzem magam vonzónak, nem tudom megélni a szexualitásom és a nőiségem ezen részét. Elsősorban férfiak, vagy olyan nők véleményét szeretném kérni, akik átéltek már ilyet. Mi lehet ezeknek az oka, és mit érdemes megpróbálnom? Mi lehet a baj? Hogyan próbáljak beszélni vele erről? Ő 30 éves egyébként.



2022. jan. 10. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
#42 uhh, nagyon szuper, ahogy leírtad, mit jelent a szerelmes férfinak szerelme tárgya és élvezete. Ilyen férfit mindenkinek!!!
2022. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még olvassa ezt.. leültünk beszélni a témáról. Azt mondta semmi gond nincs velem, csak egyszerűen annyira elkapta a családias érzés (biztonságban érzi magát velem, stb) hogy valahogy ez nem volt számára szükséglet. Ez volt kb egy hete. Tegnap szépen rendbetettem magam, felkaptam egy szexi fehérnemű szettet combharisnyaval mindennel amit még együtt vettünk és ő választotta nekem, majd megleptem.. felültem elé a konyhapultra.. csókolóztunk egy darabig de nem igazán éreztem rajta heves vágyat.. és hát nem is lett végül a dologból semmi.. mondta hogy majd kicsit később. Később sorozatot nézett és elaludt.. :( Tényleg nem értem, mi a gond…
2022. jan. 20. 08:38
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi gond, kérlek ne eroltesd ezt tovabb..

Nem látod h nem lesz változás?

Magától kellene jönnie a szexuális vágynak, ezt nem lehet erőltetni.

2022. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

De miért nem kíván?

Minden oké köztünk, odafigyelünk egymásra, nincsenek anyagi problémáink, nincs harmadik fél, nincsenek konfliktusok.. gyakran megyünk együtt vacsorázni, kávézni, kirandulni, stb.

Miért nem mondja el, mi a gond? Miért mondja azt hogy hát nincs semmi baj? Nem fér a fejembe.. mondtam neki, hogy nyugodtan megoszthat velem bármit, de azt mondja nincs semmi…

2022. jan. 20. 10:43
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Meleg
2022. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:
50, jó amiket írsz, erre már gondoltam, több könyvet is olvastam ezzel kapcsolatban már.. viszont nem hiszem hogy ez most emiatt megy félre.. mással hetente többször szexeltek es semmi gond nem volt.. csak velem áll fent ez a probléma… :( inkább vagyok neki egy fontos barát mint vonzó nő.
2022. jan. 20. 12:45
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

56-os Ez nyilván hazugság! Nagyon is komoly gondok lehettek az előző nőkkel is, már, ha tényleg voltak. Nem veled van a probléma.

30 éves, nem ez az első kapcsolata, eltelt 4 hónap. Ha szűz lenne, és amiatt sülne el 3 húzással, az is megoldódott volna. Valószínűleg korai magömlése van, a stressz az, hogy tudja, hogy nem tud teljesíteni, ezért bele sem kezd. Az takarózás, hogy családiasan érzi magát, ezért nem szexel. Ne vicceljünk, van akinek 3-6-10 gyereke van nem 4 hónap, hanem 20 év élénk szexuális élet után, a család nem azt jelenti, hogy elmúlik a vágy.

Nem érdemes cukiskodni, mondd meg, hogy szexelni akarsz, és ezt élvezni. Amit csinál, az számodra (és miért) nem kielégítő, és kérdezd meg, hogy ő mit akar, mik lennének a vágyai.

Leírtad, hogy a szexen kívül minden jó, így viszont nem lehet hosszú távra tervezni, nem kár érte, ha nem tudtok konszenzusra jutni, ő jól ellesz, te meg szenvedhetsz évekig, teljesen feleslegesen!

2022. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Azóta hogy vagy?
2022. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést. Sokat beszéltünk róla, de a helyzet nem változik. Csak a reggeli kanossága miatt akar könnyíteni magán, ami nagyon bánt. Volt, hogy belementem reggel, hogy hátha jó lesz, de két perc alatt elment, utána velem nem foglalkozott. Próbáltam én kezdeményezni, hogy most akkor kicsit játsszunk velem is, de mindig volt valami kifogás. Volt olyan is, hogy úgy szexeltünk, hogy ő egyszer sem ért hozzám “ott”. :D Egy fiú ismerősömmel beszéltem erről, ő mondta, hogy neki is volt már ilyen a baratnojevel, és az volt az oka, hogy lusta volt, es csak reggel könnyíteni akart magán, ennyi. Nem tudom, mi a gond nála, de őszintén már nem is érdekel. Szakítani fogok, csak még kicsit hagyom magamat felkészülni rá, és próbálom érzelmileg függetleníteni magam tőle. Már egyszer felhoztam neki, hogy én ezt nem szeretném tovább, de nagyon magába zuhant, majdnem sírt, és kért, hogy ne csináljam ezt, változtat. Na, semmi nem változott, minden reggel próbálkozik, én meg ettől egyre jobban undorodom tőle… na, ennyi a helyzet, köszönöm mindenkinek, aki ítélkezés helyett segíteni próbált.
2022. febr. 6. 10:32
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok erot kivanok a szakitashoz! Nem lesz egyszeru kimondani, de miutan megtetted, hidd el, nagyon meg fogsz konnyebbulni, egyre es egyre jobban konnyebb lesz.
2022. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!