Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretetteljes gondoskodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretetteljes gondoskodás megvan, de nem kíván szexuálisan a párom, mit tegyek? 26/N

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kb 4 hónapja tart. Az első pár hét nagyon jó volt, viszont utána egyre jobban elkezdett a párom szexuális érdeklődése csökkenni irántam. Egyre gyakrabban esett meg, hogy én akartam, de ő nem.

Én 26 éves vagyok, nincs túlsúlyom, igényes és ápolt vagyok. Gyakran hordok szoknyát, szeretek nőiesen öltözni. Figyelmes vagyok az ágyban, szeretem a csipkés fehernemuket, inkább szeretek adni, mint kapni.

Az előző kapcsolataimban semmi gond nem volt ezzel, minden exem odáig volt értem, az első hónapokban kb le sem szálltunk egymásról.

Más szempontból nincs probléma köztünk, ő nagyon figyelmes és gondoskodó, én vagyok számára az első, viszont van, hogy akár egy hétig vagy kettőig nem is történik köztünk semmi, aztán ha igen, csak hajnalban/reggelente amikor én félig még alszom, kómás vagyok, nulla előjátékkal ő elmegy 2 perc alatt, engem pedig ott hagy.

Hiányzik a szenvedély, hogy rám másszon, hogy foglalkozzon velem is szex után vagy közben, és ne csak addig tartson amíg ő elmegy, hogy nagyokat szeretkezzünk akár a konyhában vagy a kanapén.

Az előző barátnőjével, és az utána levő kalandjaival hetente többször szexeltek. Próbáltam erről beszélni vele, azt mondta kíván és semmi baj nincs velem, csak fáradt vagy stresszes. Azóta nem változott semmi. Se karácsonykor, se szilveszterkor nem volt semmi köztünk, pedig amúgy az ünnepek jól teltek.

Nem dolgozik sokat és nem stresszes a munkája, inkább arról panaszkodik, hogy gyakran elég üres a nap, nincs tennivaló.

9-re megy, 4 körül ér haza, utána van, hogy elmegyünk együtt valahova, minden este videójátékozik én meg alszom mellette.

Nem szeretnék szakítani, mert amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok, nem érzem magam vonzónak, nem tudom megélni a szexualitásom és a nőiségem ezen részét. Elsősorban férfiak, vagy olyan nők véleményét szeretném kérni, akik átéltek már ilyet. Mi lehet ezeknek az oka, és mit érdemes megpróbálnom? Mi lehet a baj? Hogyan próbáljak beszélni vele erről? Ő 30 éves egyébként.



2022. jan. 10. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
62%

4,9-el nem értek egyet, mert ez nem a hozzád való vonzódás hiánya. Felesleges ezzel sértegetnie!

7-es válaszodra Honnan? Velük egy ágyban feküdtél? Melletted is simán alszik szex nélkül!

2022. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
96%
Jesszus, ettől épeszű nő az első, de max 2. ilyen alkalom után menekülne. Erre nincs megoldás, hiába figyelmes amúgy, ha az ágyban meg nem az.
2022. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező! Majdnem 3 évet éltem le ilyen kapcsolatban , tanulj az én hibambol …. Nem fog változni. Én is úgy voltam mint Te, hogy más terén nagyok kedves lesi a kívánságaimat, mindenben segít, apró meglepetések stb… de ez mind semmi ha az ember nem érzi azt, hogy szeretik és megőrülnek érte.

Fiatal kapcsolat és már ilyen?!! Nem szabad … keress olyat akivel langolsz. Az is alábbhagy idővel de ha már au elején ilyen , nem , nem lesz jobb később en is ezzel áltattam magam.

2022. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
78%

11-es! Olvasd el a kérdező kérdését!


“ nem kíván szexuálisan a párom”


Tehát szexuálisan nem vonzó a számára. Még ha úgy is van ahogy írja, tehát mindent megtesz, hogy vonzó legyen. Ennek ellenére is így bánik vele a pasi. Szerinted, akkor vonzó nő a számára? Írtam,hogy a szépség is relatív, ugye nem lehet mindenkinek tetszeni. Nyilvánvalóan használgatja a srác, néha bedob neki egy csontot, aztán rágódik rajta. Ha én vonzódom valakihez, ne adj isten szeretem, akkor figyelek az igényeire. A kérdező elkezdte már az elején mentegetni magát, aztán utána kommentben a srácot. Tehát panaszkodni jött, nem pedig tanácsért. Hiába írnak neki hasznos dolgokat pl: hagyja el mert, 4 hónap az még bőven a dúl a love időszak. 💁🏻

2022. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
9%
14-es Akkor miért jött össze vele? Nyilván vonzódik, csak van akinek napi 1, másnak havi egy szex az igénye..
2022. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
90%
15! A srác valódi motivációját csak tippelhetjük. Te sem, én sem tudhatjuk biztosra. Ha a kérdező megbeszélné a párjával akkor pontos választ kaphatna a miértre. Szerintem azt ne nevezzük szexuális együttlétnek, ahol félálomba becsúsztatják aztán ennyi. Ez egy önző kielégülési forma, ahol könnyít magán a srác. A lánynak ebben mi lenne az élvezet? Ha szeretek valakit akkor érdekel, az ő öröme is.
2022. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
12%
Bár mi 48 vagyunk de igen simán előfordulhat hogy kis idő utan csökken a szexuális vágy. Nálunk 1,5év után csökkent, de elmondta hogy sose volt nagy igenye. Azert ezt meg lehet beszélni. Mi heti 1-2x vagyunk együtt, először furcsa volt de jó ez igy, tudom hogy nem miattam nincs több vágy.
2022. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
94%
Amit az exeivel kapcsolatos szexuális életéről ír, el ne hidd már neki. Nem gondolod, hogy be fogja vallani, hogy ott is gyengén muzsikált.
2022. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, 7-es válaszodra: Honnan tudod? Te tartottad a gyertyát?

Most komoly, HONNAN tudod biztosra állítani, hogy többet szexelt az exeivel? Nem kell mindent benyalni, amit mond.

2022. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
91%
Te jó ég, 26 évesen ennyire nem lehetsz kétségbe esve.
2022. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!