Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretetteljes gondoskodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretetteljes gondoskodás megvan, de nem kíván szexuálisan a párom, mit tegyek? 26/N

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kb 4 hónapja tart. Az első pár hét nagyon jó volt, viszont utána egyre jobban elkezdett a párom szexuális érdeklődése csökkenni irántam. Egyre gyakrabban esett meg, hogy én akartam, de ő nem.

Én 26 éves vagyok, nincs túlsúlyom, igényes és ápolt vagyok. Gyakran hordok szoknyát, szeretek nőiesen öltözni. Figyelmes vagyok az ágyban, szeretem a csipkés fehernemuket, inkább szeretek adni, mint kapni.

Az előző kapcsolataimban semmi gond nem volt ezzel, minden exem odáig volt értem, az első hónapokban kb le sem szálltunk egymásról.

Más szempontból nincs probléma köztünk, ő nagyon figyelmes és gondoskodó, én vagyok számára az első, viszont van, hogy akár egy hétig vagy kettőig nem is történik köztünk semmi, aztán ha igen, csak hajnalban/reggelente amikor én félig még alszom, kómás vagyok, nulla előjátékkal ő elmegy 2 perc alatt, engem pedig ott hagy.

Hiányzik a szenvedély, hogy rám másszon, hogy foglalkozzon velem is szex után vagy közben, és ne csak addig tartson amíg ő elmegy, hogy nagyokat szeretkezzünk akár a konyhában vagy a kanapén.

Az előző barátnőjével, és az utána levő kalandjaival hetente többször szexeltek. Próbáltam erről beszélni vele, azt mondta kíván és semmi baj nincs velem, csak fáradt vagy stresszes. Azóta nem változott semmi. Se karácsonykor, se szilveszterkor nem volt semmi köztünk, pedig amúgy az ünnepek jól teltek.

Nem dolgozik sokat és nem stresszes a munkája, inkább arról panaszkodik, hogy gyakran elég üres a nap, nincs tennivaló.

9-re megy, 4 körül ér haza, utána van, hogy elmegyünk együtt valahova, minden este videójátékozik én meg alszom mellette.

Nem szeretnék szakítani, mert amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok, nem érzem magam vonzónak, nem tudom megélni a szexualitásom és a nőiségem ezen részét. Elsősorban férfiak, vagy olyan nők véleményét szeretném kérni, akik átéltek már ilyet. Mi lehet ezeknek az oka, és mit érdemes megpróbálnom? Mi lehet a baj? Hogyan próbáljak beszélni vele erről? Ő 30 éves egyébként.



2022. jan. 10. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

59-es Ne húzd sokáig.

Ennyire képes, mivel már nagyon konkrétan átbeszéltétek, és a változtatás csak ígéret maradt. Az, hogy leírtad, hogy undorodsz, már nagyon beszédes. Ne tedd ezt magaddal.

2022. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező ! Mire alakult a dolog azóta ?
2022. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2023. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Fuhh ezt olvasni is rossz volt, remélem kidobtad jó messzire. Így is türelmes voltál vele….
jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!