Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretetteljes gondoskodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretetteljes gondoskodás megvan, de nem kíván szexuálisan a párom, mit tegyek? 26/N

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kb 4 hónapja tart. Az első pár hét nagyon jó volt, viszont utána egyre jobban elkezdett a párom szexuális érdeklődése csökkenni irántam. Egyre gyakrabban esett meg, hogy én akartam, de ő nem.

Én 26 éves vagyok, nincs túlsúlyom, igényes és ápolt vagyok. Gyakran hordok szoknyát, szeretek nőiesen öltözni. Figyelmes vagyok az ágyban, szeretem a csipkés fehernemuket, inkább szeretek adni, mint kapni.

Az előző kapcsolataimban semmi gond nem volt ezzel, minden exem odáig volt értem, az első hónapokban kb le sem szálltunk egymásról.

Más szempontból nincs probléma köztünk, ő nagyon figyelmes és gondoskodó, én vagyok számára az első, viszont van, hogy akár egy hétig vagy kettőig nem is történik köztünk semmi, aztán ha igen, csak hajnalban/reggelente amikor én félig még alszom, kómás vagyok, nulla előjátékkal ő elmegy 2 perc alatt, engem pedig ott hagy.

Hiányzik a szenvedély, hogy rám másszon, hogy foglalkozzon velem is szex után vagy közben, és ne csak addig tartson amíg ő elmegy, hogy nagyokat szeretkezzünk akár a konyhában vagy a kanapén.

Az előző barátnőjével, és az utána levő kalandjaival hetente többször szexeltek. Próbáltam erről beszélni vele, azt mondta kíván és semmi baj nincs velem, csak fáradt vagy stresszes. Azóta nem változott semmi. Se karácsonykor, se szilveszterkor nem volt semmi köztünk, pedig amúgy az ünnepek jól teltek.

Nem dolgozik sokat és nem stresszes a munkája, inkább arról panaszkodik, hogy gyakran elég üres a nap, nincs tennivaló.

9-re megy, 4 körül ér haza, utána van, hogy elmegyünk együtt valahova, minden este videójátékozik én meg alszom mellette.

Nem szeretnék szakítani, mert amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok, nem érzem magam vonzónak, nem tudom megélni a szexualitásom és a nőiségem ezen részét. Elsősorban férfiak, vagy olyan nők véleményét szeretném kérni, akik átéltek már ilyet. Mi lehet ezeknek az oka, és mit érdemes megpróbálnom? Mi lehet a baj? Hogyan próbáljak beszélni vele erről? Ő 30 éves egyébként.



2022. jan. 10. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
92%

Én elhiszem, hogy cuki, figyelmes, de ettől függetlenül baj van. 4 hónapos kapcsolatban fel sem szokott merülni szexuális probléma, hacsak nem impotens a férfi, vagy frigid a nő. Nyilván van egy összehangolódás, mindenki mást szeret, máshol, máskor, de ettől függetlenül ilyenkor a legnagyobb a szexuális vágy. Nem beszélve arról, hogy az emberek a másikra, az ő reakciójukra kíváncsiak.

Leszarnám az önérzetét, ha lök 3-at félálomban, és ez neki a szex 2 hétig! Nem szűz fiú, hogy megsértődjön. Nyilván ennyire profánnak nem kell lenned, de az a minimum, hogy megmondod, hogy ez nem volt jó, és azt is, hogy neked mi okozna örömöt.

2022. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ennek ahhoz, hogy te csinos vagy, vagy sem! Üríteni használ! És ha 4 hónap után ilyen a kapcsolat gondold át, hogy neked ez kell e? Főleg, ha vágysz a rendes szexre!
2022. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
28-as, nem kell minden nap "dugniuk" (hogy a szavaiddal éljek), de amikor dugás van, akkor az legyen minőségi dugás. Nem pedig az, hogy sunyi módon becsempészi hajnalban a félkómás a kérdezőnek egy 2 perces menetre.
2022. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki próbál segíteni, tényleg! Nem számítottam ennyi hozzászólásra.

Ma reggel fél6-kor ismét megtörtént, arra ébredtem hogy már húzza le a bugyim és próbálja betenni, de voltam elég nedves így inkább kiverte mellettem magának.. nagyon szomorú vagyok, erről tényleg beszélnünk kell most már, de fogalmam sincs hogy hozzam fel neki, mert kb egy hete már mondtam neki, hogy nekem ez így nem jó… akkor annyit mondott hogy ezentúl jobban odafigyel rám, és hogy boldoggá tegyen.. de az ilyet szerintem kár erőltetni.

2022. jan. 11. 06:55
 35/64 A kérdező kommentje:
*nem voltam
2022. jan. 11. 06:55
 36/64 anonim ***** válasza:
92%

Meg jo, hogy nem voltal nedves, mitol lettel volnaXDD

Nem lehet, hogy ilyen fetise van?

Hogy arra izgul, hogy nem vagy magadnal?

Nekem ez mar nemi eroszaknak minosul, hogy a beleegyezesem nelkul akarja betenni, hiaba nem eroszakoskodik..

2022. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, jól írta itt valaki, hogy a párod már nem szűzfiú, szóval (bár értem, hogy már egy hete szóba hoztad, de gondolom, a magad finom módján), tehát most hozd szóba újra, de már jobban nevén nevezve a dolgokat. Ha nincs foganatja (megsúgom, nem lesz), akkor el kell döntened, hogy megszoksz, vagy megszöksz.

A magán véleményem az, hogy nagyon fiatal vagy még ehhez, és hiába a rózsa, meg a figyelmesség az élet egyéb területein, meg az, hogy lelkileg egy húron pendültök, a szar szextől olyan frusztrált leszel, hogy így is, úgy is kilépsz majd belőle. Csak akkor már elvesztegettél éveket.

2022. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kerdezo, ez egy nehez helyzet, de kerlek ne hazudj sajat magadnak



"Nem szeretnék szakítani, mert amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok, nem érzem magam vonzónak, nem tudom megélni a szexualitásom és a nőiségem ezen részét"


Elvileg j hatassal vagytok egymasra, de kozben meg megis egyre lehangoltabb vagy, serul a noiesseged es frusztralt vagy szexualisan. Eleg ordito ellentmondas. Az hogy neha kedves meg nem kompenzalja hogy osszessegeben neked egy nagy hiany az egesz kapcsolat.


Minel elobb beszelj vele oszinten mert ezt itt mar nyilvanvalo hogy nem fart semerre, egy ido utan annyira frusztralt leszel hogy felrobban a dokog.

2022. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyébként belegondolni is ijesztő, hogy a párom (meg egyáltalán bárki) úgy szexelne velem, hogy félig magamnál se vagyok, illetve hogy ő így képes lenne erre, sőt láthatóan izgatja. Nekem ez morbid.
2022. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom férfinak hivni az olyat, aki arra izgul szex kozben, hogy en nem vagyok magamnal..
2022. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!