Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretetteljes gondoskodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretetteljes gondoskodás megvan, de nem kíván szexuálisan a párom, mit tegyek? 26/N

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk kb 4 hónapja tart. Az első pár hét nagyon jó volt, viszont utána egyre jobban elkezdett a párom szexuális érdeklődése csökkenni irántam. Egyre gyakrabban esett meg, hogy én akartam, de ő nem.

Én 26 éves vagyok, nincs túlsúlyom, igényes és ápolt vagyok. Gyakran hordok szoknyát, szeretek nőiesen öltözni. Figyelmes vagyok az ágyban, szeretem a csipkés fehernemuket, inkább szeretek adni, mint kapni.

Az előző kapcsolataimban semmi gond nem volt ezzel, minden exem odáig volt értem, az első hónapokban kb le sem szálltunk egymásról.

Más szempontból nincs probléma köztünk, ő nagyon figyelmes és gondoskodó, én vagyok számára az első, viszont van, hogy akár egy hétig vagy kettőig nem is történik köztünk semmi, aztán ha igen, csak hajnalban/reggelente amikor én félig még alszom, kómás vagyok, nulla előjátékkal ő elmegy 2 perc alatt, engem pedig ott hagy.

Hiányzik a szenvedély, hogy rám másszon, hogy foglalkozzon velem is szex után vagy közben, és ne csak addig tartson amíg ő elmegy, hogy nagyokat szeretkezzünk akár a konyhában vagy a kanapén.

Az előző barátnőjével, és az utána levő kalandjaival hetente többször szexeltek. Próbáltam erről beszélni vele, azt mondta kíván és semmi baj nincs velem, csak fáradt vagy stresszes. Azóta nem változott semmi. Se karácsonykor, se szilveszterkor nem volt semmi köztünk, pedig amúgy az ünnepek jól teltek.

Nem dolgozik sokat és nem stresszes a munkája, inkább arról panaszkodik, hogy gyakran elég üres a nap, nincs tennivaló.

9-re megy, 4 körül ér haza, utána van, hogy elmegyünk együtt valahova, minden este videójátékozik én meg alszom mellette.

Nem szeretnék szakítani, mert amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok, nem érzem magam vonzónak, nem tudom megélni a szexualitásom és a nőiségem ezen részét. Elsősorban férfiak, vagy olyan nők véleményét szeretném kérni, akik átéltek már ilyet. Mi lehet ezeknek az oka, és mit érdemes megpróbálnom? Mi lehet a baj? Hogyan próbáljak beszélni vele erről? Ő 30 éves egyébként.



2022. jan. 10. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

Kérlek ne vegyük ennyire biztosra, hogy ő erre izgul.. mert nem biztos hogy ez van a dologban.

Én arra gondolok, hogy mivel reggel 6 körül már megébred, és már akkor lesz egy reggeli merevedése, így fel is izgul és könnyíteni akar magán..

Beszéltem ma erről vele, eloszor azt mondta fáradt, stresszes, azt nem tudtuk meg, hogy miért, mert erre nem tudott válaszolni. Állítja, hogy ő kíván, és nincs semmi baj velem. Utána előjött az is, hogy stresszel azon, hogy én nehezen megyek el, és nem akar kudarcot vallani. Hát igen, nekem kell az odafigyelés, de ha valaki figyel rám akkor nagyon könnyen ki tudja tapasztalni, hogyan működöm. Ő már az elején sem próbálkozott túlzottan.

Majd elmentem hajat szárítani, közben odajött simogatni (ezelőtt sosem csinált ilyet) meg nézett.. kérdeztem miért néz, mondta hogy a szép testem nézi.. Megmondtam neki, hogy ezt így ne, főleg 2 perccel azután, hogy beszéltünk az érdektelenségéről.. szexelni is akart, de nekem semmi kedvem ehhez most így hirtelen ezek után.

2022. jan. 11. 10:41
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező a szex nagyon jó próbája egy kapcsolatnak. Alapvetően ha probléma áll fent egy kapcsolatban, akkor azt megbeszélik a felek. Próbálnak a másik kedvére tenni, megváltozni, kompromisszumot kötni. No de míg egy virágot heti egyszer megvenni, kedveskedni apróbb dolgokkal nem nehéz, vagy nem annyira. Mint a saját igényünket lejebb szorítani, a másik érdekében. Ha szeretem a másikat, akkor változtatok a viselkedésemen. Nem úgy csinálok mintha, hanem változtatok. Ha megvan a szerelem, akkor a szexuláis együttlétünk egymásról szól. A legtöbben visszatartjuk az élvezetet amíg nem megy el a párunk. Ettől indulunk be mi férfiak igazán, ha a szeretett nőnk elélvezz tőlünk. Akiben nincs meg az a motiváció, az vagy nem szeret, vagy depressziós. Bármelyik is, nem való neki még kapcsolat. Vagy nem az adott illetővel.
2022. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
88%

Ideje lenne komolyan átgondolnod, hogy jó -e ez neked. Amit ma csinált, azt nemi erőszaknak hívják, az nem mentség, hogy reggeli merevedése volt, kezdeni kellett vele valamit. Tolhatja rád a felelősséget, hogy nehezen mész el, de konkrétan így esélyed sincs. A jó szex alapja, hogy a másiknak akarunk örömöt szerezni, de neki csak a saját kielégülése fontos.

Hagyd abba, hogy lábujjhegyen kerülgeted a témát, már az elején gond volt, azt írtad, meg sem próbálta sosem megtudni, hogy neked hogy lenne jó. Itt lenne az ideje, hogy megmondd a hajnali 2 perces reszelést felejtse el, videójátékozás helyett meg iktasson be egy kiadós szexet, ha hosszútávú kapcsolatra vágyik.

2022. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlen ez a fétise, de könyörgöm mégis csak félig ébren, fél tudatos állapotban vagy. Semmivel sem rosszabb mintha egy részeg lányt használna ki, aki nem tud magáról. Effektíve magatehetetlen vagy. Ez így nincs rendben, teljesen mindegy, hogy fétis vagy nem.


Könnyíteni akar magán? Oké, ez rendben is van, de ezt is lehet úgy, hogy téged szépen felébreszt, megpuszil, simogatja az arcod, megcsókol ha látja, hogy magadnál vagy, magyarul szeretkeztek, úgy , hogy mind a ketten akarjátok. Vagy ha te aludni akarsz, akkor magának megoldja, vagyis önkielégít. És itt nem csak maga a szex a baj, hanem a hozzáállás.


Igen, foglalkozni kell a masikkal, kitapasztalni kinek mi a jó. Ha ő ezen nem fáradozik, nem érdekli neked mi a jó szexuálisan, meg úgy egyébként is, akkor milyen kapcsolat ez? És friss kapcsolatról van szó, nem egy kihűlt házasságról.

2022. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
88%

"Utána előjött az is, hogy stresszel azon, hogy én nehezen megyek el, és nem akar kudarcot vallani."

Jogos, vegulis ha alszol akkor nem tudsz ez miatt panaszkodni..

Sosem ertettem lanyok, hogy miert hagyjatok, hogy az o orgazmusa elorebb legyen a tieteknel.

2022. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
85%

"amúgy nagyon osszeillunk, jó hatással vagyunk egymásra és szeretjük egymást, viszont én egyre lehangoltabb vagyok"

4 hónap után?

2022. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

42,43,44, köszönöm szépen a hosszú választ, egyetértek és teljesen jogos, amit írtok…. A tegnapi beszélgetés után nem tudom, mit kellene még mondanom, vagy hogyan közelítsem meg a témát. Szerintem én tegnap mindent elmondtam neki… hátha változni fog valami :(

Bár egyre jobban kezdem hinni, hogy ha ezt ennyire erőltetni kell, akkor kár is próbálkoznom… ennek magától kellene jönnie.

45: Igazad van. Hogy őszinte legyek, nekem nem is fontos, hogy mindig elmenjek, ha van szenvedélyes szeretkezés, az is kellően levezeti az energiáim.

46: Mire írod a 4 hónapot?

2022. jan. 12. 18:05
 48/64 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem így érti a 46-os, hogy amióta tart a kapcsolatotok, tehát 4 hónapja, ahhoz képest ez nagyon nem jó, hogy egyre lehangoltabb vagy. Egyet is értek vele. Kérdező, te magad leírtad a legutóbbi válaszodban:

"ha ezt ennyire erőltetni kell, akkor kár is próbálkoznom… ennek magától kellene jönnie."

Illetve írod, hogy nem is fontos, hogy mindig elmenj... Ha a párodnak annyira fontos lennél meg szeretne, igyekezne a lehető legtöbb örömöt nyújtani neked.

2022. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen puhapöcs pasik meg találnak csajt :D Aki szárazon reggel akarja berakni. A normálisak meg nem. Na jó nem olvasok több gyakorit.
2022. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
19%

Csak az első 10 hozzászólást olvastam el, így nem tudom, lehet már említették ezt neked azóta, de szerintem az a gond, hogy más a szexuális vágyatok. Oké, hogy figyelmes, mindenben jól elvagytok, viszont neki a szexualitás, ilyenfajta intimitás, összebújás nem fontos, neked pedig igen. Más a szeretetnyelvetek, neked az egyik legfontosabb szeretetnyelved az intimitás, neki valszeg az ajándékozás stb. Ennek mondjuk utána nézhetnél, ha még nem ismered, és érdekel.

A lényeg, hogy valszeg ő mindig ilyen volt, és lesz, kevés szex, és kb 0 bensőségesség mellé, ahogy leírtad, szerintem egyértelműen nincs rá igénye. Te viszont szereted és igényled a dédelgetést, összebújást előtte és utána is, és a spontán szexet is, "bárhol" a lakásban.

Én is ilyen vagyok, mint te, szóval teljesen megértelek... És főleg hogy nekem is volt régen ilyen pasim, nála a szex kb 5 perc volt, előjátékkal együtt, aktus után pedig semmi levezetés, cirógatás, csók, tudod... Ritkán találkoztunk, így olyankor első este 3 menet is volt egymás után, de aztán napok is teltek el úgy, hgy nem érdekelte a szex, de még hogy este összebújva aludjunk el, az sem. És ami durva volt számomra, hogy azt mondta, ő a minőséget szereti, nem a mennyiséget, inkább kevesebb szex legyen, de az legyen lassú, szenvedélyes stb. Ezzel szemben amit csinált, áh!, még most is felidegesít, ha felidézem.

De most a párom olyan, mint én, nagyon szeretünk összebújni, órákig incselkedni, kanapén, fotelban, konyhában stb, őrülten izgató...

Szóval szerintem erről beszélgess vele, nézz utána ennek a szeretetnyelvnek, amit említettem, találsz könyvet is róla, de ha beírod a keresőbe, hogy 5 szeretetnyelv, akkor rengeteg tartalmat, teszteket találsz, ami segít. És el tudod helyezni magad, és a párod is ebben az egészben, így meg tudod érteni őt is, és eldönthetitek, hogy nektek hogy jó, érdemes-e együtt, fontos-e figyelni egymás igényeire, vagy akkor ki-ki keres magának olyan társat, akivel más lesz együtt.

2022. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!