Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elveszett a bizalom minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elveszett a bizalom minden elveszett?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem tudok megbízni a páromban, ő se bennem. Történtek természetesen dolgok amiért ez kialakult, de itt az most lényegtelen.

Nagyon szeretjük egymást, nem akarjuk, hogy vége legyen a kapcsolatnak.

A kérdésem az lenne, hogy vissza lehet e szép lassan építeni a bizalmat, vagy az ha egyszer elveszett, nem lesz újra?

Mi reméljük, hogy meg lehet oldani, se sajnos szembe kell nézni azzal is hogy nem, így pedig a kapcsolatunk végéhez érnénk, amit nagyon sajnálnánk, de bizalom nélkül nem lehetne folytatni.



2022. jan. 10. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha egyszer megtört a bizalom, már sosem lesz ugyanolyan. Maximum hitegetni fogod magad.

Én addig hitegettem magam, hogy megcsalt, szóval ne hibázd el úgy, mint én. Aki elsőre nem tud őszinte lenni, pedig megkéred rá, az menjen melegebb éghajlatra.

2022. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon nem mindegy, hogy mi volt az oka a bizalomvesztésnek. Vannak olyan dolgok, mint pl a megcsalás, amik olyan szinten törik ezt meg, hogy azt már-már tényleg lehetetlen visszaépíteni vagy hatalmas munka. Más, kisebb dolgoknál nagyobb rá az esély. Lehetni lehet, kérdés az, hogy hajlandó e a pár energiát fektetni ebbe, mert a problémák mindig ott kezdődnek, hogy amikor szembesülnek vele a felek, hogy ez nem egyik napról a másikra megy, inkább egyszerűbb feladni és kilépni.
2022. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!