Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme, ha csak én gürizek a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten 28 évesek vagyunk. Eleinte egy városban laktunk, de munka miatt elköltözött 60 km távra, így már csak ritkán tudunk találkozni. De azt veszem észre, hogy ha én nem mondom hogy talizzunk, akkor ő soha nem mondaná, tök jól elvan a saját világában + alszik egész nap. Most is már 2 hete nem találkoztunk, majd megint én voltam az aki mondta, hogy jó lenne találkozni. Mondta is, hogy akkor munka után eljön kocsival, én meg mondtam neki, hogy oké. Ez ma lett volna, én vártam hogy jön, de nem jött… mert munka után ledőlt aludni és elaludt és már későn nem akart elindulni, meg nem is volt biztos benne, hogy menjen-e mert nem írtam ma neki semmit (1. dolgoztam én is, 2. már tegnap mondtam hogy jöjjön, 3. ő is felhívhatott volna). Nagyon elegem van már, olyan mintha nem is lenne… De amikor kérdezem tőle, hogy mit akar akkor azt mondja, hogy komoly kapcsolatot velem… csak a tettei nem erről árulkodnak… Szakítanátok?
2022. jan. 10. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

60km az busszal is kb egy óra , kocsival még kevesebb. Ez kifogás a részéről megoldható lenne. De akàr te is mehetnél…

Beszéljétek meg aztán ha nem valtozik semmi akkor hagyd…

2022. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe,szerintem,nem nagyon töri magát.
2022. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!