Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha motiválatlannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha motiválatlannak érzem magam, ha nincs velem a párom?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal. 2 évig voltam szingli és a legutóbbi kapcsolatom sem tartott túl sokáig, úgyhogy azért jó sok időt töltöttem egyedül. Alapvetően nincs azzal bajom, ha senki nem ér rá találkozni, olvasok, elmegyek ide-oda, én simán moziba meg fürdőbe is elmegyek egyedül. A barátommal sokat találkozunk, úgyhogy nagyrészt vele töltöm az időmet a munkán kívül, ami jó, de amikor nincs velem, egyszerűen nem vagyok motivált arra, hogy bármit is csináljak. Nem arról van szó, hogy kapcsolatfüggő vagyok és nincs életem, egyszerűen csak a szabadidőmet már nem akarom énidőnek, hanem a párommal szeretnék lenni, akkor érzem jól magam. Amikor nem találkozunk és már vége a munkának és a házimunkát is megcsináltam, jobb híján sorozatot nézek, de az elmenős programokra nem tudom rávenni magam (mondjuk azért ebben benne van a hideg és a kötelező beltéri maszkhordás is), olvasni se, mert ahhoz is nagyobb odafigyelés kell, én meg olyan rózsaszín ködben vagyok most, hogy folyton a páromra gondolok.


Ez gondolom elmúlik majd, csak addig is szeretnék valahogy visszarázódni az életbe, mert nagyon tudok unatkozni, azt meg nem várhatom el a barátomtól, hogy minden nap találkozzunk.


2022. jan. 11. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
A szokásos, a nő a férfitól várja el hogy szórakoztassa.
2022. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

De jo érzés lehet az hogy inkább a pároddal lennél:)

Nálunk pont az van hogy azert nem veszek en ki.szabit pl mert ugy sem tudnék mit csinálni a párommal a szexen, meg fizetős kenyszerprogramokon kivul. Inkább dolgozom akkor.


De ő sokat azabad mert osszevissza van beosztva.


En a helyében ha ennyi szabadidom lenne en azon agyaltam hogy elmennék sminktetkos tanfolyamra. Es maszekban lehet sminktetoválnék vagy botoxoznék meg ilyenek. Melo mellett befigyelne pár százezer plusz.

De anya mwg lebeszélt hogy nemhogy inkabb konyvelo lennék akkor.


Plusz nincs is szabadidom, en csak álmodoztam.


De szoval en ilyenekre specializálodnék. Bevételekre.

2022. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes esti együttlétre vagy együttélésre vágysz, ő pedig (még) nem, vagy még csak nem beszéltetek erről. Várd meg, amíg neki is igénye és felhozza.
2022. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.: Beszéltünk már összeköltözésről, de még nagyon korai mindkettőnk szerint, pár hónapot még várunk vele. Az a heti 2-3 nap, amit nem vagyunk együtt, az meg énidő (csak nekem elég lenne egy pár óra is erre egy héten).
2022. jan. 11. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászoksz. Gondolj bele, vannak akik távkapcsolatban élnek, vagy kötelezettségeik miatt csak hetente tudnak találkozni vagy még úgy se.

Jó, tudom lehet nem vígasztal mások bajai, de én azt mondom, arany életed van, ha ennyi szabadidőd jut magadra :D

2022. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!