Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA havi fél milliót keresnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA havi fél milliót keresnél és megismernél egy nőt akkor neki mennyit vallanál be?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 07:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/150 A kérdező kommentje:
Nálam nincs olyan hogy közeg az az elvem hogy nem a hely számít hanem az ember. Még gyakori az olyan közeg ami nem is minősít. Konkrét példák: metró, Facebook csoport, chat, párom.hu, agykontroll tanfolyam, humanista mozgalom. De ha tudsz javasolni megfelelő közeget érdekelne. Amiket én írtam annak többségéből nem derül ki kicsoda az illető meg a hírhedt chaten is előfordul normális.
2022. jan. 12. 09:37
 42/150 A kérdező kommentje:
40 Engem az se vigasztalna ha a kozmunkas béremet próbálná lenyúlni egy aranyaso. És hidd el az sem kis penz ha csak néhány órát fektet bele. Minden viszonylagos. Pl. 500 éve Mátyás király annyit se keresett mint ma egy közmunkás. (Évi egymillió forint volt a jövedelme, ma pedig egy közmunkás havi nettó 100-at kap vagyis évi 1.2 milliót.)
2022. jan. 12. 09:41
 43/150 anonim ***** válasza:
100%
Közeg alatt emberi közegre gondoltam. Egy csoport, legyen akár facebook csoport, már jó kiindulás lehet, mert van egy közös téma - ha olyan csoport. Ha vegyesen ismerkedsz mindenhol, akkor pláne nem értelek, inkább benned keresném a bibit, ha folyton ilyenekbe botlasz. Tényleg szerezz valahonnan egy minimális emberismeretet. Én ahol összejöttem lányokkal: gimi, egyetem, fesztivál, söröző, meg két társkereső oldal. Először alakíts ki beszélgetést, nem kell azonnal a "szia, járunk?". Ha felkelti a lány az érdeklődésedet, megvan a közös téma, összhang, és érzed rajta is ezt, akkor kezdj el ismerkedési szándékot kifejezni. Amúgy meg csak lazán, nem szabad rágörcsölni, mert akkor kezdesz el ilyen játszmázós elméleteket gyártani :D
2022. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/150 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Mátyás királyos példa kész XD

Mamám kezdő fizetése 5 forint volt, nekem 250000. De amíg ő naponta tudott venni egy kenyeret, én nem tudok naponta 50000-et venni XD

2022. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/150 A kérdező kommentje:
Azért az nem elmélet hogy alacsony pénz esetén a nő meglép hanem gyakorlat.
2022. jan. 12. 09:54
 46/150 A kérdező kommentje:
44 lehet nem azzal kellett volna nyitnom kozmunkas koromban hogy királyi fizetésem van. Ragadtak rám a nők majd mikor beavattam őket a részletekbe ugyanolyan gyorsan el is tűntek :)))
2022. jan. 12. 09:56
 47/150 A kérdező kommentje:
Van egy másik trükköm is, a heti béremet mondom úgyis hetente fizetnek ki. S mikor azt mondom hogy nettó 125 000, akkor szintén elrebbennek.
2022. jan. 12. 09:58
 48/150 A kérdező kommentje:
44 dedmamamnak volt egy olyan fem pénztárcája amibe belefért 10 db tíz filléres 10 db 20 filléres és 10 db ötven filléres. Megtöltötte s bevásárolt vele több napon át. Én 20-30 éve megtöltöttem az akkori 1-2-5 forintosokkal az kb akkora volt s többször lemehettem a munkahelyi büfébe s ihattam egy egy kávét
2022. jan. 12. 10:02
 49/150 anonim ***** válasza:
0%

Na figyeljel, batyja. Alapszabaly, hogy a fizetesunket, vagyoni helyzetunket sosem tesszuk transzparensse a no szamara. Mert ha mindenre ralat, akkor bizony megprobalja kontroll alatt tartani, es majd olyan dolgokra lesz igenye a te sporolt penzedbol amiknek semmi ertelme. Neked meg nem jut majd a haverokkal valo sorozesre, meg prostira, kokora. Tehat a tanacsom az, foleg mar komoly, kapcsolatban, hazassagban elo ferfitarsaim reszere:

Mindig legyen olyan vagyontartalek amihez sem az asszony, sem a hatosagok nem fernek hozza: arany, bitcoin, szefben cash(euro v frank lehetoleg esetleg dollar). Illetve bankszamlakivonatot, fizetespapirt megcsak veletlenul se lasson. Ha megis tudna az alapfizud, a bonuszok, jutalekok akkor is keruljek el a figyelmet.

2022. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/150 A kérdező kommentje:
Érdekes én kicsiben ép fordítva csináltam. A bónuszokat vallottam be...
2022. jan. 12. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!