Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk / lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mit gondoltok arról, hogy egy kapcsolatban a fiú csúnyán beszél a lánnyal? A kezdetben csak mikor ideges, aztán egyre többet. Olyanokat mondd, hogy nyomorék, hülye p*csa, hisztis p*csa, k*rva any*zott,f*szfejnek hívja a barátnőjét. Az ok erre: "Te váltottad ki belőlem, miattad van!". Ez a dolog sírásig fajult, hiába lett kérve, hogy ne tegye, mert rosszul tud esni nagyon. A kapcsolat elején nem ilyen volt, nagyon kedves volt. Aztán mikor rájött, hogy a szüleim szigorúbbak kicsit, akkor mindennek elhordta őket, mindig azt éreztette velem, hogy én tehetek arról, ha a szüleim nem engednek meg valamit. (hiába próbáltam győzködni a szüleim)

Az egyik nagy problémája az volt, hogy nem sűrűn engedték a szüleim az együttalvást, pedig 2,5 évig együtt voltunk. Minden rajtam csattant, és hibásnak érzem magam.

3 hónapja szakítottunk, mert azt mondta nem szeret és lehet, más tetszik neki.

Nem dolgoztam még fel sem ezt, sem pedig, hogy csúnyán beszélt velem.


Szerintetek jogos volt tőle, hogy ilyen okot hozott fel, hogy "te váltottad ki belőlem"? Mindig ezt hozta föl.


Köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 16. 08:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, tanácsokat!


Igyekszem feldolgozni mindezt, mégha nem is könnyű.

Azt érzem, hogy lelkileg, belsőleg nagyon leépített engem azzal, hogy miket vágott hozzám, de tudom, hogy erős vagyok és túllépek rajta majd egyszer.

Próbálok pozitívan gondolkodni, építeni az életem, és mindeközben próbálok nyitott lenni a felém közeledő lehetőségeknek! :)


Néha eszembe jut, vele álmodom, és az álmomban kedves velem, aranyos és olyan mint régen. Ilyenkor mindig magamat hibáztatom, hogyha ekkor meg akkor azt csinálom amit kért vagy máshogy mondtam volna valamit most nem lenne ez...

Leginkább ez készít ki mentálisan, úgy érzem...

2022. jan. 19. 15:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy előjött volna a rossz énje, csak lehet később. Inkább örülj, hogy sikerült megszabadulnod tőle és nem rabolja tovább az időd, nem épített le jobban.


Ha hosszabb ideig együtt vagytok, születik 1-2 gyerek, életed végéig maradhattál volna mellette lelki terrorban, aminek a levét a gyerekeid itták volna meg... vagy egyedül kellene felnevelned őket... Mindenképpen jobban jársz nélküle!

2022. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Menekülj! Főleg, ha meg is mondta, hogy mást szeret. Amúgy is menekülj! Gyorsan, minél messzebbre tőle.
2022. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!