Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy anyagi különbségek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy anyagi különbségek miért lennének problémásak, miért kell ezt ennyire nagy dobra verni?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az anyagi különbségekkel van a probléma, hanem a azzal, hogy mondjuk az egyik lehúzza a másikat és a maradi hozzáállással is van gond. Amikor az egyik fél lehúzza a másikat az nem azért van, mert szegény, hanem korlátolt közegből jött és az illető jó anyagi helyzetben is lehúzhatja a másikat. Gondolok itt arra, hogy nem örül a sikerének, nem tolerálja, hogy több pénzt költ, irigykedik, ezeket a rossz szokásokat abba lehet hagyni. A másik probléma a maradiság, gondolok itt a feudális gondolkodásra, hogy a szegény csak szegénnyel jöjjön össze a gazdag csak a gazdaggal. A modern világ egy remek vívmánya az, hogy nem a család dönti el helyettem azt, hogy kivel szeretnék együtt lenni, és lehet látni azt, hogy nem kell egy anyagi szinten lenni.

Szerintem a legjobb módszer az, ha a két fél közös kasszára vált és hanyagolják ezt az én pénzem, te pénzed dolgot. Persze fontos a bizalom, de őszintén bizalom nélkül ki megy bele párkapcsolatba? Sokkal jobb úgy együttélni, hogy minden közös és a pénzt csak eszközként használják arra, hogy élményekkel gazdagodjanak. Sőt jó párkapcsolatokban is a szegényebb fél feltud emelkedni és talán egyszer jobban fog keresni a másiknál, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy a szeretet csodákra is képes, csak nem kéne ennyire lebecsülni, nem szabadna úgy állni a másikhoz, mint egy elfogyasztandó termék.


2022. jan. 17. 07:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
9. Nálatok lehet belepofázhat a család, de egy jól megkezelt pénzes lányka nem fogja a családja utasításai szerint élni.
2022. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11 Dehogynem.Számtalan példát láttam erre.Apa elvette a lány autóját, a számlájához tartozó bankkártyát és megmondta neki, hogy abból élsz amiből akarsz, amíg ezzel a suttyóval vagy.Érdekes, hamar kigyónt a csóringer hülye suttyóból és otthagyta.
2022. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
12 . Neked akkor sem lesz jó csajod.. El kell fogadnod, hogy mugli vagy és a pénzed max prostikra költheted míg akiket te csórinak hívsz dugják álmaid nőit. Tudod mindenki azzal főz amije van.
2022. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13 Heteró vagyok, nekem nem is kell nő.
2022. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
14. Férfi vagy.. Ne kelljen megmagyaráznom .
2022. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15 Az hát.Te meg értelmi fogyatékos vagy.Elmondom neked, az ilyen csóringereket úgy pöckölik ki maguk közül a gazdagabb családok, mint a fikát az óvodás.

Sajnálom, ha te abban látod meg a jövődet, hogy egy jómódú nőn akarsz élősködni.99% esély van rá, hogy nem fogsz sikerrel járni.Ez egy más világ.:)

2022. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
16. Nem szeretnék élősködni senkin. A pénzes nőt amúgy sem érdekli a pénzes hapsi mivel nincs rá szüksége, csak kinézet és a személyiség a fontos, elvégre nem mindenki család alapítással kezdi a kapcsolatot.
2022. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17 Azt te csak hiszed.Úgy általában mindenki legalább a saját szintjén keres párt.Az való igaz, hogy egy tingli-tangli kapcsolatnál nem fontos annyira az anyagi helyzet, családalapításnál már nagyon is.Aki pedig kifejezetten csak komoly kapcsolatot akar és nem érdeklik a kalandok, ott megint csak számít.
2022. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Majd csaj apucija be tesz a vállalkozásába , mindenre is van megoldás.
2022. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!