Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kaphatnék elégtételt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék elégtételt, ha egy viharos veszekedés alatt leqrvázott?

Figyelt kérdés

Törtŕnt egyszer egy olyan hogy egy haverja vagy ismerőse bemutatta a nőjét, négyesben ültünk velük.

A csak c.gány, fekete haj műszempilla stb, az előélete sem tiszta, egy az egyben pr.stinak, vagy volt pr.stinak néz ki, meg azon a környéken is élt.


Mindenestre kulturáltan beszélgettünk velük, mert a srácok ismerősei egymàsnak.


Csak épp kezdett átfordulni abba a szitu hogy a párom a csajjal flörtöl oda vissza, illetve olyasmi.


Felforrt az agyvizem. Hazamentünk veszekedés lett, megalázva éreztem magam. Idegemben ki is dobtam, pakoljom menjen stb


Mivel sehogy nem tudott engem kiengesztelni, hogy de szeret ne szakítsunk nyugodjak meg, egy ponton elpattant már nála is, és engem lec.gányqurvázott. engem.

Nem ám a másikat hogy drágam nyugodj meg, a fenének se kéne egy c.gnyq, hanem engem minősítet t le.


Azota kibékültünk megbeszèltük, elteltek a napok hetek.


De komolyan még bennem van az hogy mással(ilyen "nőkkel")udvariaskodik, meg kedves és en kapom ezt???

Mondtam is neki hogy más nőnek nem ez jàr csak a saját párodnak? Mernéd mondani más nőknek ezt.


És azota hiába nem téma már, meg kb kiegyensúlyozódik a kapcsolatunk, egyszerűen bevillan mégis nekem ez vissza folyamat.


Mit csináljak hogy egy másik nő ellenében ne én legyek "elhordva"?



#csúnya beszéd kapcsolatban
2022. jan. 17. 09:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kihívod egy mezítlábas kick-box meccsre.
2022. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar semmit, akkor mit vergődtél?
2022. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Te se erted.leirtam mi a bajom
2022. jan. 17. 21:03
 34/35 anonim ***** válasza:

Ismerek prostit igaz magyaarok de mind remek ember.


Veszekedés közben mond ezt azt az ember.

2022. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Kár, hogy neked így jó.

Ha meg nem jó, miért fogadtad vissza?

2022. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!