Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy azért jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy azért jegyzett el, mert fél, hogy ha szakítunk akkor nem talál mást, illetve jobbat és ezzel akarna megtartani?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt nagyon boldog voltam mikor a barátom megkérte a kezem.


Először a barátomtól hangzott el másnap, hogy reméli most már örökké együtt maradunk. Ezen picit elgondolkodtam, de utána másnapig nem is foglalkoztam vele míg a többiek nem mondták.


Utána hallottam az édesanyjától, 1-ik barátnőmtől is, hogy (tudom nagyképűen hangzik) de, hogy nem talál még 1 ilyen jó nőt, és így biztos, hogy soha nem hagyom el.


A másik ami zavart, hogy minden közösségi oldalt teleposztolt közös képeinkkel, az eljegyzéssel gyűrűvel már eljegyzés után 2-3 perccel....mondtam neki h talán nem kéne világ szeme láttára megjeleníteni...de azt mondta, hogy tudja meg mindenki milyen csaja van neki.


És ehhez sajnos 35 éves (persze tudom a kor sokszor nem számít)


én 31/N


2022. jan. 20. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen párt, a faszi külsőre olyan kis esetlen, a csaj meg gyönyörű, ráadásul értelmes , intelligens is.


Nem mondanám azt, hogy a csaj a pénzéért van vele, mert okés jól keres de azért nem azaz egetverő összeg.


Gyakorlatilag a srác kirakatként használja a csajt, a neten mindenhol ahol csak lehet twitter, insta, facebook, a profilképen háttérkép stb stb...mindenhol közös képek...


Mint amikor a 18 éves hülyegyerek kap egy 20 millás BMW-at apucitól...


ráadásul itt tutira, hogy a srác fél attól, hogy ha a csaj elhagyja akkor még egy ilyen jó csajt nem talál...tudom, mert régi barátom a srác, és mondtam is már neki régen, hogy minek ez a cécó..és el is mondta, hogy igen ezért.


néha már beteges

2022. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is azt mondja a feleségemnek, hogy még egy olyan nőt nem találnék, mint amilyen ő. Mondjuk ők inkább vannak anya-lánya kapcsolatban, mint anyós-meny.


Az, hogy rögtön a Facebookra pakolja a képeket és a külvilágnak mutogatja a boldogságát, nem pedig megéli elég gyenge jellemre mutat. De valószínűleg eddig is ilyen volt.


Én nem látnék bele sokat. Ha érezteti is, hogy szeret, akkor nincs nagy probléma. Ha a gesztusok inkább a külvilágnak szólnak, mint neked, akkor elgondolkodnék.

2022. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Fú azt a részét én is rühellem, mikor addig míg....


nincs fent a közösségi oldalon, hogy az asszony terhes, vagy unoka van, vagy házasság, vagy eljegyzés addig az meg sem történt....


kedvencem :D

Amikor családi összejövetel van, egy nagy asztalnál együtt ül, egymással szemben a szülők gyerekek....a szülő megoszt egy képet odaírja nagyon szeretlek kislányom, majd a kislánya is odaírja én is szeretlek...

2022. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán gondold át eddig milyen volt vele a kapcsolatod, gondold végig az együtt töltött éveiteket, meg, hogy mások mondtak e valamit korábban...


Esetleg eddig nem vetted ezeket észre vagy nem foglalkoztál vele...


Hogy ez őszinte szeretet volt e, vagy néha néha beteges ragaszkodás, és mutogatás, büszkélkedés ami inkább csak a külsődet illeti....


Háát gondold végig.


DE! Amíg ilyen kétségeid vannak, addig ne házasodj meg!!

2022. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"reméli most már örökké együtt maradunk" - Ebből elég kétségbeesettnek tűnik.
2022. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm mellett is csak ezért tart ki a csicska pasija és állandoan pénzeli. Bnőm kb 10 pontos a pasija 5.

De családjuk is van már.


Bnőm meg azert van vele mert ugy érzi ugy se találna mást aki hűséges is, meg pénzeli is, jo apa stb.

Megalkuvó.

2022. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ó a gyerek a másik.....


Erre azért nagyon figyelj oda, ez a másik amivel néhány férfi szeretné maga mellett tudni a nőt....

2022. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami megnyomta a vészjelzőt a fejedben. Nem lehet, hogy te adtad nagyon alább vele? És most kezdesz rájönni, hogy nem vagytok egy szinten?

Mindenesetre járj a végére, mert ez magától nem fog elmúlni, ezt csak elnyomni lehet, de az meg később nagyot robban.

2022. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!