Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihasznál engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál engem? Létezik hogy valaki Pesten él és évek óta nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Mindent én fizetek, az anyjával él. Évek óta ez megy. Azzal jön hogy az fizessen akinek pénze van. Munkája nincs már évek óta. Azzal jön hogy nem talál munkát nem kell sehova. Bpn él, azért nehogy már.

Szerintetek is kihasznál és talált volna már munkát ha akart volna? Létezik hogy tényleg ne hívnák vissza sehonnan?

Hogy bírhatnám változásra mert már nem sokáig bírom. Nem lennének nekem nagy igényeim meg nem vagyok pénzéhes de ez amit ő művel velem már sok.


N



2021. aug. 19. 10:57
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
48 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy az otthoni igényeit az anyja fizeti de ha megyünk valahova akkor mindent én és rengeteget segítek is neki sajnos
2021. aug. 19. 11:00
 2/71 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kihasznál. Szerintem SZÉGYEN, ha egy egészséges, életerős, munkaképeskorú férfi az anyján élősködik évek óta. Aztán meg a csaján. Szánalmas. Én már rég kivágtam volna a francba, tartsa el tovább, aki szülte.

Sehogy nem fogod változásra bírni. Akinek van igénye és egészséges, az a fővárosban egészen biztosan találni fog munkát,

2021. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehúz, úgy mint a saját anyját is.

Nem tudom mi a végzettsége, szakmája, de nem hiszem azt, ha valaki akar dolgozni, akkor nem talál munkát.

Így kényelmes neki, hiszen meg van mindene zéró munkával.

2021. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
Hát ez az...szégyen és nagyon szar már ez így nekem. Valahogy változásra akarom bírni mégis? Szerintetek valójában mi történik mikor azt mondja hogy nem talál munkát???
2021. aug. 19. 11:03
 5/71 A kérdező kommentje:
Nincsen túl nagy végzettsége, érettségi
2021. aug. 19. 11:03
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Egy szó: lusta.
2021. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Gáz. Hogy tudnám döntéskényszerbe hozni? és leszarom ha erőszakos leszek de ez már nekem több a soknál
2021. aug. 19. 11:05
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod változásra bírni. Nem tudod. Aki évekig nem hajlandó dolgozni, az max. akkor fog, ha szerencsétlen anyja meghal, és nem lesz más, akit le tud húzni, és felkopik az álla. VAgy akkor sem. Szakíts vele, nincs ennek semmi értelme.
2021. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell màr gyereket csinàlni , mert van egy
2021. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%
Amíg talál olyan palimadarat, mint te minek változtatna? Van anyuci, akit otthon kiszolgálja és egy hülye csaja, aki fizet mindent helyette is. Mondd, miért vállalna munkát?
2021. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!