Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellett volna így kiakadnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna így kiakadnom?

Figyelt kérdés

A barátnőm 1-2 napra szokott leutazni hozzám, de rendszeresen lemondja a találkákat. Nem érdekli hogy én szabadnapokat veszek ki ilyenkor, takarítok, főzök stb hogy úgy várjam. Tegnap már úgy mondta le hogy ma már bármi történhet, jönni fog. Erre most szólt hogy a mai se jó neki, mivel megjött neki és úgy már nem is tudunk szexelni. Igen, de ezen kívül 46392 programot terveztem, amiért már neki nem éri meg eljönni. Mérgemben azt mondtam hogy akkor ne is jöjjön soha többé, végeztem.

Túlreagáltam?

Utána mondta hogy majd egy hét múlva jön akkor, de nekem már a félévre egy szabadnapom se maradt, annyit vettem ki hiába.



2022. jan. 20. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Időközben tárgytalan lett a kérdés, sikerült fű alatt műszakokat cserélgetnem, így csináltam újabb 2 szabad napot. Az már más kérdés hogy mennyire éri meg egy ilyen nő miatt 24 órázni, majd másnap 4 óra alvással 16 órázni.

2022. jan. 21. 17:22
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11.

Semennyire.

2022. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
használd amire való, dugd meg, ha jön jön ha nem nem, mellette pedig keressgélj normálisabbat
2022. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!