Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kéne kiakadnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kéne kiakadnom azon, hogy nem szól, hogy mikor ér haza?

Figyelt kérdés

6 órakor végzett a munkahelyén, még elugrott egy ismerősével beszélgetni. Negyed 8kor láttam, hogy fellépett, rákérdeztem, hogy merre jár. Annyit írt, hogy úton. Nyugtáztam magamban, hogy mindjárt hazaér. Várok, várok, már elmúlt 8 óra is, de még mindig sehol és azóta nem is jelentkezett. Negyed 9kor írtam neki, hogy hol van? Erre írt egy települést, ami 20 km-re van innen, meg hogy majd elmondja.

Hazaért háromnegyed 9 körül, és nem értette, hogy mi bajom van... Eltűnt egy órára, úgy, hogy nekem azt írta, hogy "úton", ami nagyon max 15 percet jelentett volna... Kiderült végül, hogy egy motort nézni ment el, ami útközben jutott eszébe, már azután, hogy azt írta, hogy "úton". De nem tudott volna írni egy üzit, hogy megnézek egy motort majd megyek? Vagy ez már túl nagy kérés? Ő ezt úgy veszi, hogy én elszámoltatom, pedig minden megfordult már a fejemben, hogy mi történhetett azon a 10 perces úton vele...


2018. máj. 27. 21:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerinte akkor kéne elkezdenem aggódni, amikor egy nap után nem ad életjelet (????) de közöltem vele, hogy én nem a lakótársa vagyok, hanem a párja elvileg...
2018. máj. 27. 21:33
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Te ezt a tortenetet el is hiszed?

Azert tamad az elszamoltatassal, mert igy vedekezik.

2018. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát elhiszem, mert azóta már házhoz is hozták neki a motort, amit megnézett + tiszta olaj is volt.
2018. máj. 27. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg nem kéne. -én is ilyen vagyok, mint a barátod, egyszerűen nem érzem, hog ekkora jelentőség lenne, hogy egy nem szólok.
2018. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Te se jelentkezz egy napig. Tudod, csak úgy.
2018. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen hisztit bmeg...

Nem kisiskolás, hogy percre tudj mindent!

2018. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha azt írja, hogy jön haza, de másfél óra múlva sincs sehol, az tök normális...
2018. máj. 28. 00:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt írod annyit írt, hogy úton, ezzel nem azt írta, hogy úton HAZA!


Gondolom azért írt csak ennyit, mert szeretett volna haladni és nem akarta húzni az időt írkálással! Egyébként is írta, hogy majd elmondja, nem értem mit kell pattogni!

2018. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet sok esze a srácnak, ha egy ilyen hisztérikával van együtt.. Nyugi, ami késik, nem múlik, majd megjön neki is az esze. Te kinek képzeled magad kérdező, hogy minden lépéséről tudnod kell és egy fél órán ekkora világdrámát képes vagy lenyomni? A hisztid max akkor lenne normális, ha ő a kisiskolás fiad lenne, nem a párod, így viszont csak annyit tudok mondani, hogy az ég óvjon tőled bárkit..
2018. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem, neki az úton azt jelenti, hogy haza... A majd elmondját pedig ezután másfél órával írta...


Hisztérika vagyok azért, mert aggódtam, hogy másfél óra alatt miért nem ért haza? :D NEM fél óráról van szó, hanem másfélről! Világdráma az, hogy megkérdeztem, hogy miért nem mondta el, hogy később jön? Istenem...

2018. máj. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!