Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti tartjátok a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti tartjátok a kapcsolatot/barátságot korábbi szexpartnereitekkel miközben van párotok?

Figyelt kérdés

Van egy srác a barátikörből, akivel néha összejártunk régen. A Páromat ez kicsit zavarja hogy időnként még találkozom vele de nem érzek semmit aziránt a férfi iránt. Csak a párom szeretem. Féfriként ezt hogy élik meg?


28/N



2022. jan. 21. 14:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen társaságban. Aztán amikor a csaj összeveszett a jelenlegivel, első alkalommal ment a volt szeretőhöz "állatkodni".
2022. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Volt egy barátság extrákkal kapcsolatom. Egy ideig nem taliztunk és alig beszéltünk, én közben megismertem valakit. Mire hívott újra dugni, már összejöttem valakivel. Utána egy darabig nem beszéltünk, majd amikor láttam, hogy ez az új srác az exével beszél folyamatosan, engem meg elhanyagol, akkor újra napi kapcsolatba kerültem ezzel a szexbarival. De egy normális, egészséges kapcsolatban nem ezt tettem volna. A srác amúgy meg is csalt az exével. Én addig se voltam egyikkel se jóban, de itt megfogadtam, hogy a következő párom iránti tiszteletből befejezem azt, hogy akármelyikkel is akár csak néha dumálok. Megalázó, egyértelműen nem elégedett a kapcsolatban az, aki a régi partnereivel találkozik. Ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs.


Szerencsére a mostani párom is így gondolkodik, ő se tartja az exeivek a kapcsolatot, én sem. Amíg szingli voltam és ismerkedtem, ahogy megtudtam, hogy bármelyik exével barátkozik a srác, ott megszakítottam az ismerkedést.


Gondold át, mi a fontosabb. A párod nyugalma, önbizalma, a kapcsolatotok, vagy az, hogy találkozz valakivel, akinek csak anno dugásra voltál jó.

2022. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szerelmes vagyok a páromba, eszembe sem jutna exekkel találkozni.

Ha csak semmilyen a kapcsolatom, akkor szoktam talizni exekkel, igaz hogy csak barátilag, de akkor is.

Fura az egész.

2022. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Itt közben töröltek egy választ? MErt nagyon nem értem, hogy a 10. válaszoló kire és mire reagált. 🤔
2022. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez gáz. A párom mellett nincs szükségem ilyen “barátokra”. Nem tolerálnám.
2022. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Aha, sokáig jártunk egy társaságba az exemmel, és volt a pasimnak is ugyanabban a társaságban egy lány akivel így volt korábban együtt. Én jóban lettem azzal a lánnyal, ő is az exemmel. Nem zavart egyikünket sem. Az exek részéről sem.
2022. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem. És leráznám azt a pasit, aki tartja a kapcsolatot. Volt már elég rossz tapasztalatom.

24N

2022. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom...
2022. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%
Én rendszeresen tartom a szexkapcsolatot az exemmel, mert a szexben megértettük és megértjük egymást. A jelenlegi férjem nem jött eddig rá erre, akkor remekül taktikázunk nem? De szerintem a csajok szinte mindegyike, tartja exével a szex kapcsolatot. Csak tagadják, szerintem!
2023. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!