Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem azokhoz szólna, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szólna, akik olyan férfinak lettek a párja, akinek van gyereke egy korábbi kapcsolatából. Hogyan jöttök ki a gyerekkel, volt párjával?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, egy 10 éves kislány édesapja. Az exével 3 éve mentek szét. Nagyon kedveljük egymást, szeretnénk is megpróbálni együtt, de elmondása alapján az exe nem egy könnyű eset. Jó viszonyban vannak a kislány miatt, de elmondta, hogy valószínűleg nehezen fogadná el, hogy a kedvesem már talált párt magának, az ex pedig még nem. Akik ilyen helyzetben voltak, elmesélnétek, hogy hogyan viselte az ex, hogy képbe kerültetek?

2021. szept. 5. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nálunk éppen az ellenkezője van, de gondoltam válaszolok.

Én vagyok a nő, van egy kisgyerekem és egy új párom. Az exférjem nem viseli túl jól. A mai napig próbálkozik hogy visszamenjek hozzá. A párommal nem mer kötekedni, ezért engem büntet, nekem tesz keresztbe ott ahol tud

30N

2021. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnálom, remélem idővel javul a helyzet!
2021. szept. 5. 15:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez többet mond el a pasiról mint a feleségről...
2021. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem hazudos, most valunk es mindenkinek hazudik rolam. En azt szeretnem ha beken hagyna, de paranoid is. Pl ha a gyerek nem szereti, mert turelmetlen volt vele, azt hazudja mindenkinek, hogy en ellene nevelem. Biztos hogy az uj nojenek is kamuzni fog, hogy nekem bajom van vele, ezert a gyereket ellene nevelem stb.
2021. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Sosem álltam le használt férfival.
2021. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Egy olyan dolog miatt aggódsz, ami még meg sem történt. Majd ha lesz valami okod rá, hogy ezt vagy azt szólta be vagy ilyenek, akkor már helyzet van és érdemes lesz esetleg egy kérdést kiírnod (vagy mostmár akkor ide). Én most elmondhatom, hogy volt olyan ex, akivel katasztrófális volt a viszony, de nyilván évek alatt sikerült feldolgoznia, meg volt olyan ex is akivel abszolút semmi bajunk nem volt. Persze kb.egy kezemen meg tudom számolni, hogy a 14 év alatt hányszor találkoztunk. Neked sem kell majd gondolom. Jövendőbelidnek kár volt paráztatni, azt sem tudjátok még, hogy mi lesz, mire érthette vajon, hogy nem könnyű eset?:) Lehet inkább más van a háttérben. Mindenesetre előre görcsölni felesleges, ha pedig lesz valami kérdésed, szívesen visszajövök segíteni ha tudok.:)
2021. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom a kedvesed szavait: Legyen inkább csak laza kapcsolatunk, mert nekem még mindig fontosabb, hogy az exem mit gondol, mit érez.


Ha te lennél a fontos, akkor nem érdekelné, hogy az ex mit gondol.

2021. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

A megoldás az,hogy minimalizáljátok a kontaktokat.

Ki kell zárni az életetekből a negatív ,koloncként csüngő elemeket.

Mar amennyire lehet.Ez hosszútávon megoldja a gondokat.

Ehhez tudatos es határozott érzelemmentes,és higgad hozzaállas kell.

Mindketten elváltunk.

Mindketten szülők vagyunk.

Nem trecselgetünk az exeinkkel,hanem kizarólag a közös ügyeinket beszéljük meg,ami a gyerekekkel kapcsolatos.Nincs elmelkedés,hogy kivel van,mit csinál,hogy él.Bennünket ez nem érdekel.Nincs fb oldal,nincs csamcsogás.Es főleg nincs mesedélután,Hogy :amikor ugyanide jöttünk vele nyaralni akkor...meg mittomén.

2021. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

"Valószínűleg nehezen fogadná el..."

Köze?? Ha ő még az exe lelkivilágát pátyolgatja, mert neki nincs új párja, egyem meg, akkor neked ott egyelőre sajnos nincs túl sok keresnivalód.

2021. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Én olyan helyzetben vagyok, mint te kérdező. A férjem exe nálunk elképesztően furcsa nő, mindenen besértődik, és mindenben keresztbetesz, a gyereket is ellenünk befolyásolta, sajnos egy ideig sikerrel is járt. Pedig már 53 éves, azt gondolná az ember, hogy nem próbálja meg felhasználni a saját gyerekét ellenünk... na mindegy. Egyszerűen nem tudta feldolgozni, hogy a páromnak már sikerült párt találni, neki pedig még nem, a válás óta. A lányukkal szerencsére már jól kijövök, sok közös programot csinálunk, sok időt töltünk hármasban az apjával, sőt, már kettesben is csináltunk programot. Viszont ha megyünk érte, konkrétan az utcába sem mehetek be autóval, ezt kijelentette az exe, hogy még véletlenül se lásson engem :D Párom és az exe között szinte semmi kommunikáció nincs, max a gyerektartás miatt, meg ha nagyon meg kell beszélniük valamit a sulival kapcsolatban. Szóval nem lesz könnyű, de simán működhet jól, csak a párodnak kell az ex-el kapcsolatos dolgokat egyértelművé tenni, megbeszélni vele. Sok sikert :)
2021. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!