Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexmentes házasság, bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes házasság, bármit is csinálok. Van ebböl kiút?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbálok de hiába. A feleségemnek csak a gyerekek számítanak. Képes köztük aludni hónapok óta. Bármennyit segítek, bármennyi pénzt viszek haza, szervezhetek romantikát, utazást, hiába. Elvittem Prágába romantikázni kettesben, de az érkezés másnapján haza kellett jönni mert a gyerekek nélkül nem bírta. Beszéltem vele erröl, azt mondja hogy minden férfit csak AZ érdekli és nem erröl szól már az életünk. Szóljak ha akarok harmadik gyereket és akkor szó lehet róla.

Van innen kiút?


2022. jan. 22. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Enis hasonló helyzetben vagyok csak nekem a férjem nem akar soha szexelni már. Kíváncsi lennék van e ebből kiút
2022. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van. Meg kell beszélni. Vagy változtattok közösen úgy, hogy mindenkinek jó legyen, vagy elváltok.
2022. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
vallásos?
2022. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
jó volt előtte a szex?
2022. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni, hogy a minőségi szexuális élet nagyon fontos kötőszövete egy házasságnak és a gyerekeknek is az az érdeke, hogy a szülők közt megmaradjon az intimitás.
2022. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ebből már nincs. Megbeszéltétek elmondta mi a véleménye erről tehát ha nem akarsz gyereket nem lesz szex.....mi a f**sz? Ez így nagyon nem normális hogy sose vagytok kettesben ennek esélyes hogy válás lesz a vége.
2022. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Vagy az jutott még eszembe hogy megmondod neki akkor keresel szexpartnert. Arra vajon mit reagálna
2022. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

A leírásból ítélve szvsz ezzel a nővel nem lehet érdemben beszélni mert teljesen elvakult a gyerekek irányába, mármár kifogásként hivatkozik rájuk.


Ez sajnos cumi így.

2022. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Szóval nem kíván, nem igényli a szexet, de azért tenyészbikának mégis használna hogy legyen egy harmadik gyerkőc. Utána megint nem.


Nézd, ő nem fog megváltozni. Durva..fel nem bírom fogni épp ésszel, hogy lehet szex nélkül élni.

Dobd fel neki a nyitott házasság gondolatát vagy válj el


N

2022. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Van. Ultimátumot adni. Vagy újra egy pár lesztek és házastársaként kezel, vagy szopódjon csak bele a gyerekekbe és felejtse el női mivoltát veled együtt.


Nőként mondom, ha ilyen lenne a kapcsolatomban és a sokadik kérésem és igyekeztem kudarcba fulladna, világosan megmondanám a páromnak, hogy véges ideje van változtatni, mert mikor hűséget fogadtam, annak az embernek tettem, akire azóta egyáltalán nem hasonlít és nem gondolja, hogy az egész életem el fogom pazarolni önmegtartóztatásban mellette azért, mert az egyetlen ember, akivel "legit" megélhetném a nemiséget, baszik rám.

2022. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!