Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexmentes házasság, bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes házasság, bármit is csinálok. Van ebböl kiút?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbálok de hiába. A feleségemnek csak a gyerekek számítanak. Képes köztük aludni hónapok óta. Bármennyit segítek, bármennyi pénzt viszek haza, szervezhetek romantikát, utazást, hiába. Elvittem Prágába romantikázni kettesben, de az érkezés másnapján haza kellett jönni mert a gyerekek nélkül nem bírta. Beszéltem vele erröl, azt mondja hogy minden férfit csak AZ érdekli és nem erröl szól már az életünk. Szóljak ha akarok harmadik gyereket és akkor szó lehet róla.

Van innen kiút?


2022. jan. 22. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
10-es a hűséget fogadásban benne van ám a jóban-rosszban. Ez most épp a rossz szakasz. Meg gyerekeket nem olyan egyszerű csak otthagyni...szóval megértem a kérdezőt.
2022. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

11

Drágám, a jóban rosszban addig terjed, hogy ha van egy probléma, nem dobsz el egyből mindent, hanem próbálod megbeszélni, megjavítani, mert az életben semmi sincs ingyen, ami megéri.


A jóban rosszbanban nincs benne az, hogy akkor jelzed a problémát, mikor még javítható és próbálsz megoldást keresni, a másik meg szarik a fejedre és cserben hagy.


Elég legyen már abból, hogy arra mutogattok, aki próbálta megjavítani a dolgokat, amint felmerült valami gond! Az hol volt ilyenkor, akinek ebben partnernek kellett volna lennie? Ja tudom, a picsáját meresztette, mert azt hitte, hogy akkor is jár neki minden szépség, hűség és szeretet, ha egy önző, ignoráns szarkupac, aki semmit nem hajlandó tenni azért, hogy meg lehessen valamit közösen oldani.


Ez két emberen múlik... Aki nincs annak tudatában, hogy a tettei következménnyel járnak és nem veszi komolyan a partnere problémáit, az húzzon a picsába, mert nem való párnak

2022. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Mellesleg nem a gyerekeit dobja ki, senki sem beszélt erről... Az apa/anyaszerep és a férj/feleségszerep két külön dolog. Attól, hogy az egyiknek vége, mert az illető alkalmatlan rá azzal az adott emberrel, a másik még megmarad. Ezért kell időben békémhagyni egymást, nem pedig fogösszeszorítva a másik mellett maradni és hűségesnek lenni, miközben évek óta nem volt képes hozzád érni, mert abból lesz csak igazán megcsalás és/vagy a kapcsolat elmérgesedése.


Épp azért kellene ezt időben lezárni/kezelni, mert ha elmérgesedik, az valóban kihat a gyerekekre.

2022. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon együttérzek veled kérdező, nálunk is ez a helyzet. Egyelőre én sem találom a kiutat.
2022. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is egy fontos kérdés, hogy a gyerekek előtt milyen volt a szexuális életetek. Nem lehet, hogy csak erőltette, megjátszotta, mert meg akart fogni, és gyereket akart? Közben meg semennyire nem élvezi?

Az első párommal voltam úgy, hogy az istenért nem kívántam. Nagyon szerettem, de szexuálisan nem tudtam beindulni, és akárhogy is próbálkoztam, nem ment.

2022. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megnyugodtam. Nálunk ugyanez van. 41F. Mostanra odáig fajult, hogy a folytonos elutasítás végett feladtam. Totál nem is érdekel már az egész, belefáradtam. Már az sem érdekli hova megyek, mit csinálok, kivel találkozom. Semmi. Nyilván a gyerekek az első szempont nálam is, de azért na ...
2022. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet csak én vagyok a feleség akinek napi 2 kéne ő heti 1 el vígan el van :(
2022. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!