Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés berúgva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés berúgva?

Figyelt kérdés

Párom nem szokott gyakran inni, max szabadnapon vacsi után 1 sör ha épp úgy van kedve, vagy ünnepen. Illetve ha egy bizonyos barát jön látogatóba , akkor szinte mindig isznak. Az gyakran, minden este iszik és ilyenkor a páromat is “bolondítja” egymás után csúsznak le a sörök. Buliznak, jól érzik magukat, táncolnak.

Ez még oké, de ami zavar , hogy miután elment ez a barát , ő itthon még folytatja. Berakja hangosan a mulatóst és énekel, ordítja, elvan vele éjjelig. A gondom az, hogy én szeretnék pihenni, nem ezeket a zenéket hallgatni órákon át és még nem szóltak, de szerintem a szomszédok sem díjazzák.

Hiába mondom jöjjön, feküdjön le, nem hallgat rám. És akkor erre a szemembe énekeli azt a számot, hogy neki a barátai a mindene és velük a legjobb….

Nagyon kiábrándító nekem ez, vagy csak èn lennék túl komoly és ez tök normális?


2022. jan. 23. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen igazad van, ez nem normális. A pasid alkoholista.
2022. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Az én pàrom jòzanul is bulizik énekel tàncol,inkàbb otthon mint a k..vàk között tegye ezt. Ne legyél ennyire vaskalapos. Kell kis lazítàs csak a pia mennyiséget kellene kicsit csökkenteni.
2022. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Neked nincsenek baràtaid? Sosem szoktad kiengedni a gözt?
2022. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért ha a másik pihenni akar, ne legyen már annyira normális őrjöngeni.Másrészt gondolom társasházban laknak, a szomszédoknak is kötelező ezt hallgatni?Nyilván nem.
2022. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Ennyire besavanyodottak vagytok?

Ha ez ritkan fordul elö szülinap stb akkor miért ne? Még a 70 pluszos szomszédom is tart szülinapot ugyanugy hangoskodnak vendégeik vannak stb.... Miert kellene élve eltemetni magàt ??

2022. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Kidobnám, mert oké, hogy kell lazítani, de este tíz után kssoljon be, akkor is, ha mata részeg.
2022. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

5 Akkor is őrjöng, mikor már elment a vendég, a párját a kérés ellenére is direkt zavarja, valamint a szomszédokat is.

Hogy ez konkrétan milyen rendszerességgel fordul elő az nem derült ki a kérdésből.A havi egy már azért sok.

2022. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Havonta kb. ..
2022. jan. 23. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Fejbe b. Sznam valamivel azt reggel találkozunk.

Mond neki hogy elesett.

Még neked kellett az ágyra felhuzni.

Ejjejjj

Még egy ilyen és mehet.

És játszd el ezt meg egyszer és már mehet is.

2022. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok.Ez gáz.
2022. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!