Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a páromat meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromat meg találtam a tinderen?

Figyelt kérdés

Az egész ugy kezdődött hogy a barátnőm fent van és ő mondta hogy látta a páromat,de nem akartam neki hinni.

Szóval gyorsan regisztráltam kamu névvel és tényleg fent van. Igaz a képek már régebbiek,de ki van jelezve hogy nem rég elérhető volt. Teljesen össze vagyok törve.

Próbáltam meg kérdezni, de nem közvetlen kérdeztem rá annyit mondott ideje nem lenne meg csalni és nincs fent semmi társ keresőn.

Van már közös gyerekünk és nincs hova mennem nem tudom mit evő legyek.

27/nő


2022. jan. 25. 09:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Őt, ki.
2022. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha stílusos akarsz lenni, kamuorofillal megkeresed és leszervezel egy randit valami olyan helyre, ahol szívesen szakítanál vele.
2022. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem taktikáznék, egyenesen a szemébe. elvállalnám azt is,hogy valakitől - névtelen az illető- információt kaptam, nem hittem el, szeretem volna meggyőződni a valódiságáról. Szeretnéd Vele ezt átbeszélni,amennyire lehet higgadtan.

Attól,hogy nem beszélsz róla még adott a helyzet és bárhová alakulhat. Pl. a hátad mögött szexkapcsolatba bonyolódik.

2022. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Albérletben vagyunk amit egyedül nem tudok fent tartani ahhoz kevés a fizetésem sajnos és jelenleg nem tudok hova menni
2022. jan. 25. 09:44
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Akkor majd keresel lakótársat, b*sszalak meg. Mások is megoldják.
2022. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs', akkor mi a kérdés?Szemet hunysz fölötte mert nem tudsz hová menni.Ha nem szólsz Neki, ismerkedik, így is fennállhat,hogy egyszer talál mást.

Attól,hogy leülsz Vele elbeszélgetni még nem törvényszerű hogy szakításra kerül a sor. De én azért nem hagynám,hogy bolondnak nézzen, és hozzáteszem: nem tudnék vele ágyba bújni azzal a tudattal,hogy bárki más, esetleg mások is vannak az életében.

2022. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
19%
Megkérdezném. Lehet csak flörtölget. Az is lehet hogy mindenkit meg akar kapni.
2022. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Mert az aztán sokkal jobb, ha azért regisztrált, hogy flörtölgessen, az nem számít, mi XD


Ez kb az a szint, hogy beleverhetik a szádba, ha nem megy fel az orrodba is.

2022. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Minek ez a felesleges kérdés?!

Nyilván SEMMIT nem akarsz csinálni mert függsz tőle.

Jöttél kicsit nyígni meg sajnáltatni magad és minden marad a régiben.

Pasizz te is, és téma lezárva.

Az aranyfarkú pasidat meg értékeld át.

Én csak a gyereket sajnálom....

2022. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
lálykold be
2022. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!