Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, de a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, de a férjemnek nem lehet gyereke, de mással nam voltam együtt, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Biztos egyből kiakadna, hogy neki nrm lehet gyereke, de akkor ez egy ilyen ritka eset, nem?

Félek h nem hisz nekem, bár ha így van akkor lehet h elhagyom v nemtudom, mással tényleg nem voltam együtt.

Vele mindig védekezés nélkül szexeltem, nagyon sokszor, már házasság előtt is...

1,5 éve vagyunk házasok, de előtte 2 évig együtt laktunk.

Nagyon félek h mit fog szólni, a dokija erősítette meg h nem lehet babánk...


27N



2022. jan. 25. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
10%
Gyanús h azért megy a hiszti nehogy kiderüljön h mééégis véééletlenül pont ugy botlottál meg h semmire se emlékszel de egy órát lovagoltál rajta és hát gyerek is lett 😂
2022. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
86%

Tehát nem lehet gyereke... olyan nincs.


Ha annyira gáz, apasági teszt...

2022. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Köszi, majd elmondom neki, de félek
2022. jan. 25. 21:26
 14/64 harebell ***** válasza:
100%
Annyi, de annyi esetet hallani, amikor valaki úgy tudja, nem lehet gyereke, aztán valahogy mégis összejön. Ha én lennék a helyedben, és szerettünk volna a párommal gyereket (az említett örökbefogadás erre utal), baromi nagy boldog mosollyal közölném vele, hogy milyen csoda történt, nem attól félnék, hogy vajon mit fog szólni, meg hogy nem fog hinni nekem.
2022. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek anyjaként 10 év hűséges kapcsolat után azt mondom, hogy ha én esnék úgy teherbe, hogy azt hisszük a férjem nem lehet apa, akkor én ragaszkodnék az apasági teszthez. Szerintem teljesen természetes, ha kételkedni fog, nem bántó. És sokkal jobb az elején bizonyítani, mint hogy 2-7-20 év múlva jöjjön elő, hogy ő bizony nem biztos benne.
2022. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem lenne vaj a füled mögött, nem félnél. Itt valami sántít.
2022. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
16 egyáltalán sosem csalnám meg!!!!!!
2022. jan. 25. 21:32
 18/64 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez nem trollkodás lenne akkor nem lenne a kulcsszavak között a megcsalás.
2022. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
"Ha tesztet kér nem biztos h vele maradok", ezt gondold át! Semmit nem írtál arról, hogy az ő meddősége miként igazolódott, de ha volt ilyen diagnózis, nyilván fel fog merülni, hogy ő -e az apa. Nála ez teljesen jogos kérdés.
2022. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
93%
akkor hatalmas szerencséje volt, az a kevés spermium mégis eljutott hozzád
2022. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!