Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, de a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, de a férjemnek nem lehet gyereke, de mással nam voltam együtt, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Biztos egyből kiakadna, hogy neki nrm lehet gyereke, de akkor ez egy ilyen ritka eset, nem?

Félek h nem hisz nekem, bár ha így van akkor lehet h elhagyom v nemtudom, mással tényleg nem voltam együtt.

Vele mindig védekezés nélkül szexeltem, nagyon sokszor, már házasság előtt is...

1,5 éve vagyunk házasok, de előtte 2 évig együtt laktunk.

Nagyon félek h mit fog szólni, a dokija erősítette meg h nem lehet babánk...


27N



2022. jan. 25. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
13%

Azért ha orvos azt mondaná hogy nem tudok gyereket csinálni aztán mégis sikerülne, én is kételkednék hogy tőlem van e.


Tudod szerintem mi van? GYereket akartál, bekapcsolt nálad az anyasági ösztön és felcsináltattad magad valakivel.


Viszont szeretnél a pasiddal maradni mert nyilván jól keres, stb.


Szerintem ez van!

2022. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
99%

Te tuti nem vagy nő és ez kamu.

Elmondom mi történik ilyenkor egy babáért küzdő, egymást szerető pár között: eufórikus boldogság hogy mégis megtörtént a csoda!

Nem ez a szánalmas nyűglődés, hogy nem merem megmondani, pedig hűséges vagyok, és itt nyekergek, ráadásul megcsalás kulcsszó kiírásával.

2022. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
12%
Ráadásul ha a férjedtől lehetne gyereked mégis, már régen teherbe estél volna tőle ha sose védekeztetek!!!
2022. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
25-ös Én megérteném! Akinek papírja van a meddőségről nyilván kételkedik.
2022. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
5%

Van egy családtagom, teljesen steril, egy deka gyereket se tud csinálni és mégis van 6 gyerek a nevén, holott ott a papíron leírva feketén fehéren, hogy steril Persze egyik se tőle van, még csak köszönő viszonyban sincs ránézésre egyik se. Persze boldogan vállalta az apaságot... A nők meg röhögnek rajta, hogy mekkora balek. Mindegyik gyerek más és más apukától van, apasági teszt bizonyítja.


Szóval ha valóban az van a papírján, hogy nem lehet gyerek, akkor nem lehet gyerek! STERIL! Úgyhogy jobban jársz, hogy elé állsz és megmondod az igazat, hogy mikor kivel készült a gyerek.

2022. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
11%

Amúgy előbb utóbb nélküled is fognak tudni apasági tesztet csináltatni, úgyhogy előbb utóbb ki fog derülni ha nem tőle van.


Tudod minden hazugságnak vége egyszer.

2022. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
10%
Az feltűnt már, hogy white trash körökben minden harmadik 4 gyermekes nagycsalád azzal a szállóigével indul, hogy legalább, de inkább mindkét félnek “nem lehet gyereke”?
2022. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
91%
A férj szerencsére suttyomban is tud már DNS-tesztet csináltatni az anya beleegyezése nélkül is. Megszületik a gyerek és ha bármikor 5 percre egyedül marad vele, akkor tud tőle nyálmintát venni + saját magától is, aztán az elküldi egy laborba elemzésre. Asszem nagyságrendileg ilyen 100 ezer forint körül van.
2022. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
98%
#33: Dugulj már el! Egy ismerősömnek is olyan alacsony a spermium száma, hogy azt mondta az orvos, nagyon kicsi a valószínűsége, hogy normál módon gyereke lesz. Így lombik mellett döntöttek, de a nagyon kicsi esély nem nulla esély.
2022. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
98%

"Mindegyik gyerek más és más apukától van, apasági teszt bizonyítja."


Ja, apuka szó nélkül vállalta a gyerekeket, mind a 6-ot, és még tesztet is csinált :D Ez melyik ZS kategóriás szappanoperában volt?

2022. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!