Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, de a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, de a férjemnek nem lehet gyereke, de mással nam voltam együtt, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Biztos egyből kiakadna, hogy neki nrm lehet gyereke, de akkor ez egy ilyen ritka eset, nem?

Félek h nem hisz nekem, bár ha így van akkor lehet h elhagyom v nemtudom, mással tényleg nem voltam együtt.

Vele mindig védekezés nélkül szexeltem, nagyon sokszor, már házasság előtt is...

1,5 éve vagyunk házasok, de előtte 2 évig együtt laktunk.

Nagyon félek h mit fog szólni, a dokija erősítette meg h nem lehet babánk...


27N



2022. jan. 25. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, bármi lehet, gondolj a Kisjézusra.
2022. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a golyara
2022. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki, jobban fogadta mint gondoltam, de lesz teszt (pedig ő nem kérte) 41es ő is ilyesmit mondott...


Köszi

2022. jan. 26. 21:29
 54/64 anonim ***** válasza:
84%

Ez jó hír. Akkor örülhettek. :) Gratulálok!


Milyen ok miatt nem lehet gyereke? Pl alacsony a spermaszáma vagy lassúak a kis fickók? Mert az nem feltétlen jelenti, hogy 0 az esély csak lecsökkent.

2022. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
4%

#53 milyen teszt? Apasági? Na és ki kérte ha nem ő? Meg mi ez hogy "jobban fogadta mint gondoltam"?

Az a pár akik meddőnek hiszik magukat és küzdenek a babáért, azok nem így reagálnak. Boldogok hogy megtörtént a csoda. A férj nem fanyalog és nagy kegyesen elfogadja. És fel sem merül az apasági teszt.

Ócska trollkodás.

2022. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
16%

Kedves Kérdező!


10000%, hogy félreb*sztál!


Tudod....az én ferjemnek is alacsony volt a sperszáma - a napi 12-14 sz.gép elötti munka megtette a hatását! Gondoltam, miiiiinek nekünk akkor védekezés, elkezdtük az örökbefogadási procedurat, mert nagyon szerettünk volna gyereket! Mikor kiderült, hogy pozitiv 5 terhessegi teszt....(igen, tudom h hulye vagyok h ennyit csináltam) rajtam földöntúli boldogság volt!!!!!! Mikor elmondtam a férjemnek, ujjongtunk...meg sem fordult a fejében ilyesmi....

Ha megcsináltatjana vizsgálatot a hatam mögött, (amit k*rvara megertenék) akkor na bumm! Ő az apja. Nem más!


Hogyne! Altatásban megerőszakoltak

Ahha... nem mondom h nincs ilyen, de esetedben nem ilyen van szo. Ez ezer %

2022. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
34%
Sántít miért nem akart egyből dns tesztet a kérdező, de közben már azt írta csináltat.. Szerintem nem fog.. Lehet volt valami nagy részegedős buli ahol ki maradt egy bizonyos idő után a kép.
2022. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
83%
Csináljatok apasági tesztet, akkor muszáj lesz elhinnie.
2022. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
76%

Csináljatok tesztet és mindenki megnyugszik.

Amúgy gratulálok.

2022. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
88%
Előfordul az ilyesmi, doki is tévedhet. Lehet csak kevés a spermája vagy gyenge. Több orvos is megerősítette, hogy a férjednek nem lehet gyereke? Mert ha igen akkor necces, de ha csak 1?
2022. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!