Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal? A páromnak van 2 lánya, akik sokat vannak nála. Nekünk most kezdett el még komolyabbra fordulni a már több éves kapcsolatunk. Megbeszéltük, hogy többé nem leszünk külön és én is a család része leszek.

Figyelt kérdés

Erre most elutazik a gyerekeivel nélkülem ismét. Fel se ajánlotta, hogy menjek.

És szerinte ezzel semmi probléma nincs...

Miközben ugyanezt már többször eljátszotta az elmúlt pár évben...Hiába mondom.neki, h szerintem ez nem mormális és ez iszonyatosan szarul esik..

Amúgy nem élünk együtt-de pont az ilyen viselkedése miatt nem



2022. jan. 27. 10:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ja és a válaszom! Neked kell tudni, hogy szakíts-e vele vagy sem, az nem a mi feladatunk, hogy döntsünk helyetted. A te életed.


Én nem szavaztam, mert értelmetlennek tartom az ilyen szavazásokat. Felnőtt ember vagy, meg kell tanulnod kezelni a bizonytalanságot, a döntésképtelenséget pedig át kell alakítani határozott döntéssé. De azt csak te tudod hogy mi a helyes számodra. Ismeretlenektől ne várj lutri parancsot szavazásba. Ez nem a Legyél te is milliomos, hogy szavazásban döntsd el hogy amelyik több szavazatot ad akkor biztos az a helyes válasz. A szerelemben nem mindig az a helyes válasz ahol több a szavazat, és a szerelmi döntések két ember döntése, nem ismeretlen kívülálló emberek szavazati döntései. A ti életetek, beszéld meg vele, ha nem tudod mi az oka, hogy nem visz. 9-es , 10-es vagyok.

2022. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Mi fél éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek van egy gyereke. A második hónaptól járunk el velük porgramokra közösen. A nyaralásunkat is együtt tervezzük a 2 gyerekkel.
2022. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

9#

18 es 14 evesek

A válás már 4 éve volt

Az anyjuknál már évek óta együtt laknak egy új apukával-szóval az biztos, h nem a lányok akarnak engek kirekeszteni , hanem az apjuk vesz engem.semmibe..

Hazudozik, hiteget, aztán mikor számon kérem , akkor.meg hisztisnek hiv.

Amugy van koztunk 17 ev korkulonbseg

2022. jan. 27. 11:37
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

9-es válaszolónak. Én nő vagyok, gyerekkel ismerkedtem, előtte elhatároztam azt,hogy mik a kizáró tényezők, milyen kapcsolatot is szeretnék.Ebbe beletartozott,hogy nem szeretnék gyerekes pasival ismerkedni. Annak ellenére,hogy nekem van. És azt is elhatároztam,hogy nem szeretnék másik gyereket. Nem önzőségből döntöttem így,a gyerekem érdekét néztem.


Kérdező, ebben az esetben a 17 év nagyon sok...

2022. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Alap probléma, ha te jelzel a párodnak valami gondodat, aki azzal elintéz, hogy hisztis vagy.

Volt ilyenem nekem is. Hálaisten csak volt.

2022. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

14-es én nem azt mondtam en csak jeleztem hogy eldöntheti az ember hogy gyerekes pasival nem ha x évvel később meg betoppan es aztan megis. Vagy osszeismerkedsz egy gyermektelennel, aki nem volt hazas es egy elvalt gyermekessel de jobb az elvalt gyermekes es hozza vonzodsz.


Irtam! En is azzal ertek egyet, hogy nem gyermekes ferfi. De bolcsen egy masik kerdesnel en kifejtettem ezt a pszihologiai jelenseget es ezert irtam hogy soha nem tudhato es butasag lenne kategorikusan kizarni ha esetleg meg kesobb oriasi szerelem lenne de azt is kifejtettem hogy csak egy opcioval nem kizart.


Kerdezo ha igy viselkedik a parod es mar tobbszor probaltad ezt megbeszelni vele higgadtan es asszertivan akkor mi a kerdes?


A szakitast neked kell tudni. De amugy ha o az idosebb 17 évvel lehet az is hogy nem kezel egyenlo partnernek es ez egy parkapcsolatban alapnak kene lenni. A gyerekei kora sem indokolja a kozos nyaralas kizarasat plane hogy ott mar uj apuka is van. Miota vagytok egyutt? Esetleg meg a nyatalas jellege lehetne az indok. Pl. Valamilyen szakmai kapcsolatepitessel egybekapcsolt nyaralas a nagyobbik lanyanak segit pl. Kapcsolatot epiteni vagy esetleg draga lett volna es azt mar nem tudta kifizetni. Anyagiakra rakerdeztel? Vagy a nyaralas rad eso reszet te fizetted volna? Nem tudunk semmit a reszletekrol igy nehez barmit is mondani csak talalgatunk. Kerdezz ra hogy szégyell-e? Es kerdezd meg hogy tervezi a kozeli es tavoli jovoben veled a kapcsolatot. Aztan kerdezd meg hogy na es a jelenben? Nagyon keves az info de szinte biztos hogy az a 17 év kulonbseg kozrejatszik. Az is kerdes milyen nyaralas csak ok lesznek ott vagy regi barati tarsasaggal. Valamilyen ok van hogy nem visz. De a szamonkeressel csak azt ered el hogy rad mondja hogy hisztizel.


Miota vagytok egyutt?

2022. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
* nyaralás
2022. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

16

Több mint 3 évig voltunk együtt, és ez idő alatt semmi nem változott..csak igérgetett stb.

Én alkamazkodtam mindneben, de cserébe a kiközösítést kaptam, aztán mikor ezt elmondtam, akkor annyival el lettem intézve ,hogy hisztis és infantilis vagyok.

Nagyon próbált minta apuka lenni, de ezzel a viselkedésével más nőt is el fog taszítani.

Senki nem fogja magát feláldozni más gyerekeiért.

2022. febr. 13. 18:32
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

"Én alkamazkodtam mindneben" - Miben és miért, ha neked nem volt jó?


"Nagyon próbált minta apuka lenni, de ezzel a viselkedésével más nőt is el fog taszítani." - Mit foglalkozol más nőkkel, ha veled van?


"Senki nem fogja magát feláldozni más gyerekeiért." - Senki nem várja tőled, hogy feláldozd magad.

2022. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
együtt vagytok még?
2022. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!