Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házimunka miatt veszekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házimunka miatt veszekszünk folyton, a férjem szeret mindent az utolsó pillanatra hagyni, én meg szeretem ha minden hamar kész van. Milyen megoldást találjunk ki?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy lusta, vagy bunkó és nem akar segíteni. Akar segíteni, csak ahhoz meg kell várnom hogy olyan bolygóegyüttállás legyen, és akkor viszont nekiáll és szinte nagy jókedvvel kitakarítja az egész lakást. Aztán egy hétig megint hiába kérek bármit, "jó majd megcsinálom". Persze hogy sokszor el is felejti ezeket, vagy egyszerűen már nem bírom türelemmel és megcsinálom én.


Amit meg felosztottunk azt is utolsó pillanatra hagyja, mosogatásnál megvárja amíg már kidől a koszos tányér a mosogatóból, én meg már nem bírom ki egyszerűen és inkább elmosogatok. Ilyenkor jön h "de ő elmosogatott volna".


Nem akarok ezen veszekedni vele mert amúgy minden másban végtelenül odaadó csak ez a szokása borzasztóan idegesít. Mert előtte egyedül lakott és akkor vette fel ezt a szokását. Jó lenne valami megoldás ami mindkettőnknek jó


2022. jan. 27. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8as a betonozást és a mamutvadászatot kihagytad.
2022. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A hazimunka sokadrangu hulyeseg kar miatta balhezni.

Most mi van abnan ha masnap van elmosogatva? Vagy epp nem all elen minden a nappaliban??

)

2022. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

belőttök egy köztes szintet, és mindketten ahhoz tartjátok magatokat

azaz: te tovább elviseled a rendetlenséget, mint magadtól tennéd, ő pedig hamarabb rászánja magát a rendrakásra, mint magától tenné.

valamint leosztjátok a házimunkát úgy, hogy a tied legyen, ami nagyon idegesít téged és szeretnéd mihamarabb letudni, és az övé legyen, ami annyira azért nem idegesít téged, és rábízod, mikor végzi el (de azért rendszeres időközönként legyen elvégezve)

2022. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!