Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok pasit fogni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és már rengeteg sikertelen ismerkedés, kavarás áll a hátam mögött. A legtöbb esetben mindig a pasik offoltak olyan módon, hogy nem kerestek egy idő után és vissza sem írtak. Nem értem mi lehet a probléma de már kiégtem ennyi próbálkozás után. Sajnos nem tudom en sem hogy hogyan viselkedjek,mert sokszor én kezdeményezek mert mondták már hogy megközelíthetetlennek tűnök és félnek leszólítani, de utána is azt vettem észre h én sokkal több energiát fektetek bele a dologba mint a pasik amit már meguntam.

Mi lehet a baj?



2022. jan. 28. 10:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem tudom, de megértelek én a nőkkel vagyok ugyan így, már fel is adtam a dolgot! 26f
2022. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%

Még nem volt olyan lány, akivel ne tudtam volna hosszú távon beszélgetni. Ha gondolod dobj egy üzit, és ha bármit tapasztalok ami nem okés, elmondom őszintén. ^^

Sokszor nem veled van szerintem a baj, hanem az emberekkel. A legtöbb mindig eltünik.

23/f

2022. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom, olyan piszkosul jól nézhetsz ki!
2022. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Hogy nézel ki? lehet a külső az oka. Vékony,vagy teltebb vagy,vagy sportos? szemüveges? Milyen ruhákat hordasz. Sminkeled magad?Vagy milyen a modorod?kedves vagy fleg a vagy? ezeket nézzük meg elsőnek egy lányon,csak utána megyünk oda. Az meg hogy te kezdeményezel,lehet elsőnek kedvességből nem utasítanak el egyből,vagy mert gyávák azt mondani a dzenedbe,hogy nem vagy az esetem stb.
2022. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%
Szomorú de, de máshogy kell pasizni egy átlag feletti és egy átlag alatti kinézetű nőnek. A szép nőknek kb semmit sem kell tenniük, mégis rájuk írnak naponta 50-en. A kevésbé szép nőknek rámenősebbnek kell lenniük, és így sem garantált semmi hosszú távon.
2022. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha neked kell kezdeményezni, akkor csúnyának tartanak a pasik. Sajnálom, ez az igazság.

A szép lányoktól nem megriadnak a pasik, hanem ezrével állnak náluk sorban.

2022. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Távgyógyítás indul 3....2.....1.....és tessék.
2022. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Olvasd el a kérdésed, tudnál így bárkinek segíteni? Na ugye! Tessék részletesen kifejteni mi okoz nehézséget, kikkel találkozol, milyen a szociális életed, mit mondanak rólad a barátaid, milyen férfiakkal ismerkedsz, stb.
2022. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ez elég fura helyzet. Más nők meg folyamatosan azért panaszkodnak, hogy boldog-boldogtalan nyomul rájuk. Nálad valami nagy gond lehet.
2022. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig tartanak ezek az ismerkedések? Ha az elejétől azt érzed hogy hidegek, nem kellesz nekik akkor lehet csak nem jössz be nekik. Ha később hidegülnek el akkor lehet a személyiséged nem jön be nekik. Vagy az is lehet opció, hogy ha te kezdeményezel akkor nincs meg a "varázsa" a hódításnak. Ha ez a legutóbbi akkor eddig rossz helyen kerestél, vannak sokan akiknek bejön ha a nő kezdeményez.


Lényeg a lényeg több infó kell, még az is lehet hogy valami full más a probléma csak rosszul fogalmaztad meg/nem azt írtad le ami tényleg fontos. Ha ide nem is akarod kiírni akkor privátban dobd át, szívesen segítek - legalabbis megpróbálok (nyugi, nem akarok itt ismerkedni, ez nem annak a helye)

2022. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!